Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

WORD a ruch w mieście

11222
#Amnesty nieaktywny
11 sierpnia 2014r. o 14:10
~ napisał(a): uwazam ze nasze miasto jest piekne i chetnie do niego wracam,choc pracuje poza granicami panstwa to tesknie za bolesławcem


TOjsienka napisał(a):
~ napisał(a): uwazam ze nasze miasto jest piekne

amen


BOLESŁAWIEC......co by się wam nie podobało i na co byście mieli nie narzekać - jak wam go zabraknie - nie raz pocieknie gorzka łza.. ;) [img=1407759033_m1biasz.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bb niezalogowany
12 sierpnia 2014r. o 23:27
Elek jest już bardzo dużo i ciągle przybywa. Ruch jest spowolniony. Bolesławiec to zbyt proste miasto ale skrzyżowania są bardzo złe i ciasne do tego brak synchronizacji świateł i elki. Nowi kierowcy może i tutaj łatwiej zdadzą ale czy z wystarczającym umiejętnościami?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10565
#querty nieaktywny
13 sierpnia 2014r. o 13:19
Bez umiejetnosci jazdy to poruszaja sie ci co maja juz kilka lat prawko a o kulturze jazdy nie ma mowy POWODZENIA DLA ELEK I ZDANYCH EGZAMINOW
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
13 sierpnia 2014r. o 13:27
Odpowiadając na ankietę: nie, nie zauważyłam.
A co do umiejętności: zdać to jedno, umieć jeździć to drugie.
Od dawna uważam, że z prowadzeniem pojazdu jest jak z grą na instrumencie. Albo masz do tego talent i predyspozycje, albo nie. Albo będziesz brzdąkać wyuczone frazy (poruszać się z punktu A do punktu B), albo będziesz wirtuozem i dasz radę każdej nucie (czyt. drodze).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
13 sierpnia 2014r. o 20:55
Dokładnie :) Jak ktos nie czuje baletu to go nie "uprawia" ,jak ktoś nie jest umysłem ścisłym to chemikiem nie zostanie ,ale są osoby co ni cholery nie czują auta ,a musza zrobic prawko i jakoś jeździć , i to nieraz widac podczas jazdy po mieście w trasie ,czy też parkowania :(
Dzisiaj osoba wyjeżdżając z tzw. manhattanu chciała skręcić w lewo (kij że poz zakaz !!), i zablokowała pas w kierunku policji, bo ci jadący od strony policji nie chcieli wpuścić.
Jadący w kierunku policji mogli tylko patrzeć na ładne zielone ,a i tak stali :(
I niech mi tu ktos powie,że to L utrudniają zycie :(

Inna kwestia,że instruktorzy powinni uczyć ruszania jak juz razem z czerwonym zapala się pomarańczowe ,bo nie raz zauważyłem,ze jak zapala się zielone to po 1-2 s dopiero ruszają :(
aczkolwiek to samo robia też ci z prawkiem ,myslą o doopie marynie i dopiero trabniecie zmusza ich do spojrzenia jakie maja aktualnie światło :([img=1407956134_55toiow.jpg]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~duch extazy niezalogowany
14 sierpnia 2014r. o 12:15
muszę się z tobą nie zgodzić należy ruszać tylko i wyłącznie na zielonym(hemi może ogranicz się do komentarzy naukę prowadzenia pojazdów pozostaw kodeksowi drogowemu którego 95% kierowców nawet nie widziało)i muszą ruszać wszystkie pojazdy równocześnie jak to ma miejce w niemiec lub czechach,u nas nie ma ani kultury jazdy ani umiejętności jazdy,w miesiąc to na rowerze można się nauczyć jeżdzić ,a nie samochodem.jak to dumnie brzmi jestem kierowcą !! beeeeee ?? tak to robią barany :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 sierpnia 2014r. o 12:38
hemi napisał(a): Dokładnie :) :([img=1407956134_55toiow.jpg]


Takich baranów co przy wyjeździe z parkingu skręcają w lewo można spotkać i przy Kauflandzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
14 sierpnia 2014r. o 12:50
DO DUCH EXTAZY: źle to sformułowałem , OCZYWIŚCIE ,że należy ruszac na zielonym .
Chodziło mi o to,że na mieście widzę często to,że niektórzy szukaja biegu dopiero jak juz pali sie zielone ,lub po tym jak ktos zatrąbi.
Jesli człeś się spieszy ,a trafi na kilku zamulaczy co spowodują iż jeden cykl wystarcza na 2-3 auta to idzie się wkurzyc :(

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza