Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Deklarują, że zabezpieczą krzyż
2900
#falco nieaktywny
9 sierpnia 2014r. o 14:36
a może tak ''tęczę'' postawić dla pewnej ''równowagi sił'' ;)

co wy na to?

wiem,wiem... :P :P :P

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
9 sierpnia 2014r. o 14:41
falco napisał(a): a może tak ''tęczę'' postawić dla pewnej ''równowagi sił'' ;)

co wy na to?

wiem,wiem... :P :P :P


Wiesz, wiesz... A twoje zdanie to już wszyscy znamy! :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 sierpnia 2014r. o 14:59
i to mnie cieszy :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12499
#Ripo nieaktywny
9 sierpnia 2014r. o 15:04
A moze po prostu pozwolic ludziom popelniac samobojstwa, nie przerywac ich suwerennych decyzji ?

szkoda pieniedzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pinochet niezalogowany
9 sierpnia 2014r. o 15:35
~Mama napisał(a): Krzyż jest naprawdę pięknym obiektem. Zachwyca nie tylko mnie, ale też wszystkich znajomych, którzy do Bolesławca przyjeżdżają. Proponowanie, by go usunąć, jest co najmniej niedorzeczne. Równie dobrze trzeba by wyburzyć wiadukt i wieżowce, by nikomu nie przyszło do głowy z nich skakać, pozabierać wszystkim samochody, ostre narzędzia, sznury i dopływ gazu - przecież nigdy nie wiadomo, kto na jaki pomysł wpadnie.

Innymi słowy: nie ma sensu popadać w paranoje. Trzeba myśleć racjonalnie. Czyja to wina, że ludzie chcą (?) się zabijać? Krzyża?
Bardzo mądra wypowiedz.Nie jestem wierzący,ale uważam,że straż,policja i władze powinni się o...... od krzyża i księdza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
9 sierpnia 2014r. o 16:05
Ripo napisał(a): A moze po prostu pozwolic ludziom popelniac samobojstwa, nie przerywac ich suwerennych decyzji ?

szkoda pieniedzy

otóż to

Ściągac każdą nieszczęśliwą łajze jak kota z drzewa, kto to widział? To nie samóbojcy tylko ekshibicjoniści.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianin niezalogowany
10 sierpnia 2014r. o 8:12
koehl napisał(a): najlepsze rozwiazanie to sciac go całkowicie,każde zabezpieczenie tego krzyza nie da 100 procentowej pewnosci ze ktos znow nie wejdzie
ale co tam -jakie miasto tacy ludzie...


,,Ściąć" to można twoją pustą głowę... !!

Ps: A co tam - jaki piszący takie zdanie... :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 sierpnia 2014r. o 10:27
deklarują?...zapewne na tym się skończy bo ''pan ksiundz'' ma ważniejsze wydatki niż jakieś tam pierdodły...

zresztą mając takiego ''sponsora'' jak Roman , wierzę że znajdzie środki na te kilka arkusików blachy...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie