Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dzwony kosciół Łasicka

~cyt niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 14:36
Ja mieszkam jakieś 50m od wspominanego kościoła - dzwony mi osobiście nie przeszkadzają - przez trzydzieści lat idzie się do nich przyzwyczaić - szczerze mówiąc, nawet ich nie słyszę czy nie zwracam na nie uwagi. Ale ponieważ mam małe dzieci również zaczęły mnie drażnić - szczególnie ten jedyny w mieście o godz. 21... Dzieci, które śpią już około godziny, czasami się budzą. Najgorzej jest w lecie, kiedy uchylone są okna - zawsze staram się pamiętać, żeby je przymknąć, gorzej jest, gdy zapomnę... Gdy dzieci były mniejsze spały często w wózku na dworze, a najlepiej im to wychodziło w niedziele, kiedy dzwony biją 15 i 5 minut przed każdą mszą... (Po co dwa razy?). Pewnie, gdy dzieciaki podrosną, ponownie przestanę zwracać uwagę na te dźwięki, ale póki co bez wątpienia irytują mnie...
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gosc niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 14:51
ja mieszkam na przeciwko kosciola i spie przy uchylonym oknie i nie uwazam ze bija tak glosno tak jak tu wiekszosc opisuje Po prostu nie nasluchujcie tylko spijcie a dzwony przed kazda masza wszedzie dzwonia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
18 sierpnia 2014r. o 15:13
Każdego..... z czasem ,można przyzwyczaić do bicia :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkanka niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 15:36
mieszkam z kesiędzem okno w okno.Niestety.Około 20metrów od Koscioła na Łasickiej.Nie jestem wierzaca.Nie potepiam jednak Wiary ani Ludzi wierzących.Potepiam jedynie te całą pieprz.ona otoczkę.Czy kobita idąca dzień w dzień na mszę po trzy razy dziennie zapomni że jest msza?Czy wierzący chodzacy co niedziela na msze zapomni o tej mszy?Nie!wieć po jaką cholerę te dzwony???Z rana?kiedy spimy w niedzilę po całym tygodniu ciężkiej fizycznej pracy one napier....ja o 6:45 o 7:00 a wniedzielę co godzinę i jeszcze wspomniana 21wsza??Pytam Cię Proboszczu po co?????Po co budzisz mi dzieciaka dzień w dzień który przez Ciebie drogi Proboszczu jest nerwowy bo nie może sie jakoś przyzwyczaic do dzwonienia i nie może spac????Po co to wszystko pytam?Żygać się chce dosłownie.Jaki kurde apel jasnogówrski!!Co my na Jasnej Górze jesteśmy??Zamierzam cos z tym zrobić bo mnie trafi.Rozmowa z Ksiedzem Wojciechem nie pomoże raczej bo on ma zawsze rację wiec moze petycje i listy pomogą.Wiem ze u mnie w bloku nie tylko ja mam takie zdanie.Jedyne odmienne ma Pani która należy do mniejszości katolickiej u nas w bloku ale ona jedna akurat nie robi mi różnicy.Kto ma ochote sie przyłączyc?Może razem zdziałamy wiecej???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mmmm niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 15:43
jaka to kuria ta parafia?>gdzie mozna zadzwonic do legnicy??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
18 sierpnia 2014r. o 16:17
"Nie!wieć po jaką cholerę te dzwony???Z rana?kiedy spimy w niedzilę po całym tygodniu ciężkiej fizycznej pracy one napier....ja o 6:45 o 7:00 a wniedzielę co godzinę i jeszcze wspomniana 21wsza??Pytam Cię Proboszczu po co?????Po co budzisz mi dzieciaka dzień w dzień który przez Ciebie drogi Proboszczdzwonienia i nie może spac????Po co to wszystko pytam?"



Ja Patrzakski odpowiadam Ci na te pytania :)

Musisz serce wiedzieć ,kto w tym kraju rozdaje karty. Dzwony jedynie przypominają Ci o tym ,że jesteś pod ......? okupacją ?

:| :| :| :| :| :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkaniec niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 17:59
Dobry pomysł z ta petycją ma ~mieszkanka , ja pierwszy się podpisuję. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:D niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 19:03
Ja również podpisuje się bo to jest nie do zniesienia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.