Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dzwony kosciół Łasicka

2900
#falco nieaktywny
18 sierpnia 2014r. o 19:08
a mnie te dzwony wojciechowe nic a nic nie przeszkadzają... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piotr niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 19:59
Mi również nie przeszkadzają, a mieszkam w okolicy. I zaraz o 21 zaczną bić. W sumie fajnie. Jak jestem na działce za domem, to znak, że 21. Nie trzeba zegarka. O 6.45 biją, bo o 7 jest msza Święta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 20:16
To jest nagonka na kościół ,Nie mylić z wiarą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkaniec II niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 20:31
To nie jest nagonka na kościół !!! Trzeba nam troche spokoju żeby normalnie połozyć się spać po 3 zmianie a nie czekać do 7 aż wydzwoni się na wierzy w kościele, dzwonią o 6:45 i 6:55 to jest paranoja to nie średniowiecze ze ludzie nie maja zegarków i nie wiedzą która jest godzina !!!
Ten działkowicz który ma działke za domem to w zimie też tam coś robi ze dzwony dają mu znać ze jest 21 ?? :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 21:01
I juz dzwoni.
jak ktos nie moze spac,dzwoncie do niego w srodku nocy pod numer z pierwszego posta
chociaz sygnaly puszczajcie
niech zobaczy jak to fajnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 sierpnia 2014r. o 21:06
zapisałem... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkaniec niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 21:13
też zapisałem :D też będę dzwonił
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 21:33
pamietajcie o wylaczeniu identyfikacji numeru,zeby nie oddzwonil :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza