Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Biomed

~ niezalogowany
20 stycznia 2016r. o 14:03
a jacy lekarze pierwszego kontaktu tam przyjmują??? to już jest trzecia przychodnia POZ na Komuny Paryskiej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
20 stycznia 2016r. o 14:53
dobre hehe,na Komuny nie ma zadnego POZu oprocz Biomedu:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jeszcze zdrowi niezalogowany
20 stycznia 2016r. o 20:09
dajcie babą spokój bo jutro wam nie otworzą !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pacjentka niezalogowany
20 stycznia 2016r. o 21:46
Witam, macie racje te babki w rejestracji to porazka dzis bylam tam i siedzialy dwie mlode ktore byly zajete rozmowa ze soba o Kocham Bolec.Info ach a ludzie w kolejce czekali. Pozdrawiam szczegolnie ta mega tlustymi wlosami he taka niby dama a wlosow nie myje ;)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
20 stycznia 2016r. o 23:45
Czytam komentarze i jestem zdziwiona, ponieważ ostatnio miałam okazję rejestrować się telefonicznie do laryngologa na Piaskowej i cała rozmowa przebiegła bardzo rzeczowo i przyjemnie. Chyba nie wszystkie panie są nieuprzejme.
Chociaż doświadczenie nauczyło mnie, żeby traktować ludzi tak, jak chce być się samemu traktowanym. W 99% przypadków działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~były pac niezalogowany
21 stycznia 2016r. o 8:36
~Pacjentka napisał(a): Witam, macie racje te babki w rejestracji to porazka dzis bylam tam i siedzialy dwie mlode ktore byly zajete rozmowa ze soba o Kocham Bolec.Info ach a ludzie w kolejce czekali. Pozdrawiam szczegolnie ta mega tlustymi wlosami he taka niby dama a wlosow nie myje ;)


co !! pani M. nie myje włosów ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 stycznia 2016r. o 13:09
kto tam przyjmuje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 stycznia 2016r. o 13:56
~były pac napisał(a):
~Pacjentka napisał(a): Witam, macie racje te babki w rejestracji to porazka dzis bylam tam i siedzialy dwie mlode ktore byly zajete rozmowa ze soba o Kocham Bolec.Info ach a ludzie w kolejce czekali. Pozdrawiam szczegolnie ta mega tlustymi wlosami he taka niby dama a wlosow nie myje ;)


co !! pani M. nie myje włosów ?

Nie wiem czy to pani M? chodzi mi o babke w rejestracji ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza