Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

UWAGA na PLIKOSTRADA wezwania do zapłaty

8507
#aga2 nieaktywny
23 sierpnia 2014r. o 18:13
Zalogowałam się na bezpłatne 14 dni i przyszło mi 96 zł do zapłacenia za cały rok i to jeszcze ostro straszą sądem
- naliczenie, za każdy dzień zwłoki, odsetek w wysokości czterokrotności stopy procentowej kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego;
- naliczenie kary umownej w wysokości 200 zł. (zgodnie z § 5 ust. 5 regulaminu);
- wpis do wybranego rejestru dłużników niewypłacalnych, mogący skutkować utratą zdolności kredytowej (z chwilą gdy zadłużenie przekroczy kwotę 200 zł);
- postępowanie sądowe w przedmiocie wydania nakazu zapłaty;
- komornicza egzekucja należności;
- powstanie obowiązku zapłaty kosztów sądowych i egzekucyjnych.
UWAŻAJCIE na skur...li to coś podobnego do jak POBIERACZEK


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2014r. o 19:03
Aga że też dałaś się nabrać.... myślałem że już nikt na takie "sztuczki " się już nie nabiera.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~plik niezalogowany
23 sierpnia 2014r. o 19:30
Już na stronie głównej o tym informują "Podczas 14-dniowego bezpłatnego okresu testowego przysługuje prawo do pisemnego odstąpienia od umowy (fax, e-mail, itp.).
Po upływie 14-dniowego okresu testowego obowiązywanie i koszt umowy zgodnie z Regulaminem"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2014r. o 20:06
Jak żeście(...) ludzie to tak macie, jesteście po prostu(...). Dociera to do was? Żaden serwis - powtarzam - żaden serwis na świecie nie udostępnia niczego w stylu filmy, seriale, programy w pełnej wersji czy coś podobnego za darmo, a jeśli tak - to są to tylko programy typu freeware, lub pełne wersje małych programów za których opłata jest dobrowolna i działa jak dotacja, np. winrar, Poza tym tapety oraz wersje demo czegokolwiek - i nie wymaga to wpisywania swoich prawdziwych danych.

Pamiętajcie, nie wpisujemy w Internecie żadnych danych osobowych, jeśli nie jest to strona typu sklep.

Zmoderowano 07.09.2014 godz.13:00 - powód: ubliżanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2014r. o 21:01
prawda 100% zgadza się

Zmoderowano 07.09.2014 godz.13:00 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8507
#aga2 nieaktywny
24 sierpnia 2014r. o 8:39
~ napisał(a): Jak żeście(...) ludzie to tak macie, jesteście po prostu(...). Dociera to do was? Żaden serwis - powtarzam - żaden serwis na świecie nie udostępnia niczego w stylu filmy, seriale, programy w pełnej wersji czy coś podobnego za darmo, a jeśli tak - to są to tylko programy typu freeware, lub pełne wersje małych programów za których opłata jest dobrowolna i działa jak dotacja, np. winrar, Poza tym tapety oraz wersje demo czegokolwiek - i nie wymaga to wpisywania swoich prawdziwych danych. Pamiętajcie, nie wpisujemy w Internecie żadnych danych osobowych, jeśli nie jest to strona typu sklep.

właśnie wpisałam całkiem inne dane to napisali
W dniu 30.07.2014 o godzinie 08:25:50 korzystając z komputera o adresie fizycznym IP 83.26.168...., zawarła Pani wiążącą umowę o świadczenie elektronicznej usługi premium w serwisie Plikostrada.

Zmoderowano 07.09.2014 godz.13:02 - powód: konsekwencja moderacji cytowanego posta (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kama48 niezalogowany
7 września 2014r. o 8:56
Miałem te same problemy. W moim przypadku nie udało im się. Możesz podać mnie za świadka do Sądu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Autor niezalogowany
7 września 2014r. o 9:19
"Miejscem zawarcia Umowy jest miasto Dubaj w Zjednoczonych Emiratach Arabskich."

Tyle w temacie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.