Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
1. Ceramiczny Bike Maraton MTB
~ekstremalny malkontent niezalogowany
6 września 2014r. o 22:41
~kolarz napisał(a):

Wiesz co. Sam m kur.... coś zrób. Później komentuj.

a ty co się burzysz i urzywasz brzydkich słów .
Podałem pomysł a ty jęczysz.
ktoś inny chce wziąść całą rodzine na zawody co w tym złego
Jest jeszcze czas można zorganizować jakiś wyscig dla dzieciaków np w koło ratusza i gdzieś pod górke np koło kosciała .
Pozdrawiam i niepyskuj .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ewi niezalogowany
7 września 2014r. o 0:38
Przyglądam się tej dyskusji od wczoraj i dziwi mnie postawa co niektórych osób. Skoro są ludzie, którzy swój prywatny czas poświęcają na zrobienie czegoś fajnego nowego i innego dla nas mieszkańców Bolesławca to dlaczego zawsze znajdą się hieny, które to krytykują. Dlaczego nie wspieramy tych osób i nie mówimy wspaniale - jestem z wami, oby tak dalej. Krytyka zanim coś się zdarzy odbierze skrzydła nawet najbardziej zagorzałym wizjonerom. A to jest bardzo smutne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2014r. o 0:47
~malkontent napisał(a): w jelonce wyścig prowadzi przez centrum w tym jest przejazd przez HOLL RATUSZA !
W takich zawodach chodzi o to aby sport pokazać ludziom ( mieszkańcom )
cóż może druga edycja wyscigu będzie lepiej zorganizowana a wtedy będę zwolennikiem tego wyscigu .

człowieku czy ty choć raz widziałeś ten wyścig? To jest tzw. eliminator: prowadzi po rynku, zakrętach 90st, schodach - jednym słowem dla mega techników jazdy na rowerze, a to wszystko przy prędkości, której ty nigdy nie osiągniesz . Więc lepiej się nie wypowiadaj w tym temacie. W Bolesławcu nie ma nikogo, kto takie coś by przejechał -poza jedną osobą, którą znam osobiście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2014r. o 6:48
kto to?

Zmoderowano 07.09.2014 godz.13:03 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ekstremalny niezalogowany
7 września 2014r. o 7:12
~Ewi napisał(a): Przyglądam się tej dyskusji od wczoraj i dziwi mnie postawa co niektórych osób. Skoro są ludzie, którzy swój prywatny czas poświęcają na zrobienie czegoś fajnego nowego i innego dla nas mieszkańców Bolesławca to dlaczego zawsze znajdą się hieny, które to krytykują. Dlaczego nie wspieramy tych osób i nie mówimy wspaniale - jestem z wami, oby tak dalej. Krytyka zanim coś się zdarzy odbierze skrzydła nawet najbardziej zagorzałym wizjonerom. A to jest bardzo smutne.

Ewi pierniczysz 3 po 3
to nie jest krytyka tylko podsuwanie pomysłów i oczekiwania ludzi którzy chcą w tym uczesstniczyć z rodzinami i dzielić się pasją z innymi .
Trzeba zachęcić dzieci młodzież i emerytów z kijkami aby wsiedli na rowery
ale najwpierw trzeba i to POKAZAĆ
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kolarz niezalogowany
7 września 2014r. o 7:19
~ekstremalny malkontent napisał(a): a ty co się burzysz i urzywasz brzydkich słów .
Podałem pomysł a ty jęczysz.
ktoś inny chce wziąść całą rodzine na zawody co w tym złego
Jest jeszcze czas można zorganizować jakiś wyscig dla dzieciaków np w koło ratusza i gdzieś pod górke np koło kosciała .
Pozdrawiam i niepyskuj .


Po 1, nikt nie używa brzydkich słów, nikt nie jęczy, jak tak cwaniakujesz może sam coś zorganizujesz? w maju była tzw. Rundka z Powiatem, rajd rowerowy w którym brały udział całe rodziny, brałeś w tym udział?, na pewno nie. lepiej krytykować co, typowy maruda, maraton MTB dopiero 21 września, skontaktuj się z organizatorami i zorganizuj wyścig dla dzieci w rynku, zobaczymy czy rzeczywiście tego chcesz czy tylko marudzisz

Zmoderowano 07.09.2014 godz.13:03 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ekstremalny niezalogowany
7 września 2014r. o 7:44
w sprawie wyscigu rodzinnego wypowiadał się jakiś inny bolecnauta i jego pytaj czy zorganizuje taki wyscig.
W rundce z POwiatem nie uczestniczyłem bo za dużo PO a ja nie znoszę POlitycznych sPOrtowców (obserwowałem)
chciałem zwrócić uwage na ekstremalne scieżki rowerowe w boleslawcu które miejscami są bardziej wymagające niż MTB
poZDRAWIAM I TAK 3MAJ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kolarz niezalogowany
8 września 2014r. o 17:11
do wszystkich malkontentów i marud forowych.
Proszę łaskawie zauważyć że jest to wyścig, profesjonalny wyścig, to nie rundka z Powiatem, czy inny rodzinny rajd rowerowy, to profesjonalna impreza dla zawodników którzy mają już duże doświadczenie w MTB, nie mówmy więc o rajdzie dla rodziców z dziećmi, który jak czytam niektóre komentarze też byłby zjechan tylko dlatego że przy organizacji jego pomogła by jakaś polityczna formacja. Cieszmy się że cos się w Bolesławcu dzieje, że jest organizowana impreza na którą przyjadą sportowcy z całej Polski, i to odbędzie się u nas, w Bolesławcu, Cieszmy się że komuś jeszcze coś się chce w tym mieście robić, i skorzystajamy z tego. Pozdrawiam i zapraszam na rower :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza