Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Agresja sowiecka w 1939 roku
~virgo niezalogowany
20 września 2014r. o 20:39
fobiak napisał(a): przed toba sie mam tlumaczyc? (...) wlacz sobie radioodbiornik, tam jeszcze nawijaja o wyratowaniu nas przez niemcow z paszcza agresora sowieckiego.


FOBIAK , masz u mnie PLUS !! :*

Można mieć swoje zdanie , opinię , ale trzeba umiec uzasadnić - dlaczego. A nie pluć wokół i na wszystkich :P jak większość tu robi.
Wiem ,ze muzyka to nie Twoja pasja , ale posłuchaj tego tekstu ( wykonanie Żanna Biczewska) - ile jest tam ironii a ile nacjonalizmu.A może jedno i drugie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 września 2014r. o 21:06
''Myślałam że jesteś bardziej wymagający ;)''

bo jestem...wiesz o tym ;)


Dopisane 20.09.2014r. o godz. 21:06:

virgo?...pozdrawiam :)
klip super...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~virgo niezalogowany
20 września 2014r. o 21:10
falco napisał(a): '':virgo?...pozdrawiam :)
klip super...


Witaj Falco :* ano , to ja... ;) Cieszy mnie ,ze spodobał Ci się klip , który wkleiłam. Nie oglądasz meczu Polska - Niemcy ? Ja nie oglądam , bo wierzę ,że im DOŁOŻYMY !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 września 2014r. o 21:19
meczu nie oglądam bo ''enka'' wszystko zakodowała
nawet Rai Sport co mnie wku....rzyło ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~virgo niezalogowany
20 września 2014r. o 21:21
falco napisał(a): meczu nie oglądam bo ''enka'' wszystko zakodowała
nawet Rai Sport co mnie wku....rzyło ;)


Włącz w komputerze , w internecie siatkówka.pl :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~virgo niezalogowany
20 września 2014r. o 21:27
Przepraszam..nie pomyślałam do końca.Ja mam modem z Plusa , a oni maja umowę z IPLA (?) , więc mogę w ten sposób odbierać wszystkie cztery zakodowane kanały. Oczywiście w ramach abonamentu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 września 2014r. o 21:51
za co przepraszasz? :)
ja podglądam program z Dubaju i wkurza mnie to że stacje arabskie transmitują a polskie nas -przepraszam-''olały'' :>


Dopisane 20.09.2014r. o godz. 21:51:



coś pięknego...coś co bardzo często słucham :)
wiem ,wiem...zaraz zaczniecie pisać do mnie ''towarzyszu'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~virgo niezalogowany
20 września 2014r. o 21:56
Bardzo ładny utwór...Renata Miłosz bardzo trafnie oddaje tekst rosyjski , w swoim tłumaczeniu. Nie przejmuj się epitetami , ;) wiesz , jest takie powiedzenie "Psie głosy nie idą pod niebiosy".. :P

P.S. wklejajmy do "Muzyki" , bo moderator może się na nas pogniewać... ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.