Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

zatarasowany chodnik przez stoliki pod pizzerią w Nowogrodźcu

8507
#aga2 nieaktywny
19 września 2014r. o 21:26
IP: 82.177.215.** :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~renata niezalogowany
19 września 2014r. o 21:28
racja po stronie Pani Haliny !! !! pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majka niezalogowany
19 września 2014r. o 22:46
co to za dziwny czlowiek wymyślił ogródek w takim miejscu ?? ?? ?? !!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
20 września 2014r. o 2:09
~ania 89 napisał(a): może po prostu kobieta mieszka gdzieś w rynku i musi tamtędy przechodzić ?? !! a skąd nick ojciec ?? za długo sie w zerówce siedziało ?? ?? ?? haha baran !!


Sorry to nie ja...ktoś się podszywa pode mnie. Zaiwanił mi mój nik.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 września 2014r. o 9:10
niech urzędnicy tym się zajmą !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 września 2014r. o 9:27
przecież to realizuje się wizja Relicha o rynku wyłączonym z ruchu samochodowego pełnym turystów pod parasolami podziwiającymi piękno ratusza i fontanny i ......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
20 września 2014r. o 12:51
~klucz-nick napisał(a): w Bolcu ogródki są po drugiej stronie ulicy mówię tu o starówce i aniołku ,bliżej ratusza i jest ok tu można podobnie,zmniejszyć parking pod ratuszem na konto ogródka podejrzewam że burmistrz by się zgodził,chociażby dla dobra środowiska te zdezelowane trupy by tam nie stały z których notorycznie wycieka olej z silnika.wię sprawa była by rozwiązana chodnik byłby drożny i ogródek większy nawet 5 stolików.
szedłem wczoraj obok chodnika w rynku i doszedłem do wniosku że te stoliki nikomu nie przeszkadzają (tylko Halinie)musi być mocny bul dupy skoro taka pierdoła komuś przeszkadza. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~adelcia niezalogowany
20 września 2014r. o 17:10
witam :) jestem z oklic nowogrodzca i nie do końca zgadzam się z przedmówcą !! !! jestem osobą młodą wiec mi faktycznie ten ogródek nie przeszkadza :) kiedyś byłam w nowogrodzcu na zakupach tak w granicach trzynastej i akurat przechodziłam obok restauracji i faktycznie na ulicy było tłoczno samochody dostawcze i osobowe więc aby przejść trzeba zejść na ulicę !! !! !! i teraz pytanie do wszystkich czy starsza osoba lub kobieta z dziećmi i wózkiem czuje się bezpiecznie ?? ?? ?? ?? ?? na pewno nie !! !! !! !! więc koleś nie wypowiadaj się za inne osoby !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.