Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

zatarasowany chodnik przez stoliki pod pizzerią w Nowogrodźcu

~edward niezalogowany
19 września 2014r. o 10:39
Halinka dobrze Ci radzę zaproś telewizję jaka tylko możliwa , sprawa zostanie nagłośniona tak jak to uczynił właściciel restauracji kiedy starał się o pozwolenie na sprzedaż alkoholu.
Wszystko powinno się wyjaśnić i po problemie a w razie czego ja się dołączę i pomogę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ripomen niezalogowany
19 września 2014r. o 10:46
ten doktorek z tej pizzerii jest jakiś nawiedzony !! !! sadza ludzi na zaledwie metrowym chodniku !! też mi przyjemność siedzieć tam jak sardynki w puszcze :/ nie zdziwie sie jak mąż halinki spuści łomot doktorkowi hehe :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
19 września 2014r. o 11:00
~ripomen napisał(a): ten doktorek z tej pizzerii jest jakiś nawiedzony !! !! sadza ludzi na zaledwie metrowym chodniku !! też mi przyjemność siedzieć tam jak sardynki w puszcze :/ nie zdziwie sie jak mąż halinki spuści łomot doktorkowi hehe :) :)


Sardynki w PUSZCZE? a może w PUSZCZY? hehehe...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~monia niezalogowany
19 września 2014r. o 11:08
ten ogródek to jakieś nieporozumienie !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Społeczniak niezalogowany
19 września 2014r. o 11:29
nagana dla doktorka :) proponuje porozmawiać z gościem i zabierze to zawalisko z chodnika !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~roman 75 niezalogowany
19 września 2014r. o 13:31
chodnik do chodzenia nie do siedzenia !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ojciec niezalogowany
19 września 2014r. o 15:12
~halinka napisał(a): Witam. Jestem matką dwójki dzieci.Co dziennie wychodzę na zakupy do rynku w Nowogrodźcu. Nigdy nie miałam problemu z przejazdem chodnikiem wózkiem z małymi dziećmi , dopóki nowy właściciel pizzerii Smakomanii nie zatarasował całego chodnika stolikami, krzesłami i parasolami.


Jaka matka chodzi na zakupy do rynku? Tam przecie same monopolowe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2014r. o 15:32
~ojciec napisał(a):
~halinka napisał(a): Witam. Jestem matką dwójki dzieci.Co dziennie wychodzę na zakupy do rynku w Nowogrodźcu. Nigdy nie miałam problemu z przejazdem chodnikiem wózkiem z małymi dziećmi , dopóki nowy właściciel pizzerii Smakomanii nie zatarasował całego chodnika stolikami, krzesłami i parasolami.


Jaka matka chodzi na zakupy do rynku? Tam przecie same monopolowe





Ha,ha,ha dobre,ojciec,dobre ;) :D ,choć wiesz,może jest taka opcja ,że dla chłopa kupuje a młode niech ogarniają drogę,potem same będą latać ;) :P [Bez urazy ,żarty muszą mieć swoje miejsce] ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo