Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

zatarasowany chodnik przez stoliki pod pizzerią w Nowogrodźcu

~klucz-nick niezalogowany
19 września 2014r. o 9:29
w Bolcu ogródki są po drugiej stronie ulicy mówię tu o starówce i aniołku ,bliżej ratusza i jest ok tu można podobnie,zmniejszyć parking pod ratuszem na konto ogródka podejrzewam że burmistrz by się zgodził,chociażby dla dobra środowiska te zdezelowane trupy by tam nie stały z których notorycznie wycieka olej z silnika.wię sprawa była by rozwiązana chodnik byłby drożny i ogródek większy nawet 5 stolików.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2014r. o 9:45
~gość napisał(a): jeżeli za chodniku nie ma miejsca dla pieszych to to w żadnym wypadku nie mogą stać stoliki !!



No właśnie ,mogą czy nie mogą? Wydaje się logiczne ,że chyba raczej nie powinno nic stać na chodniku,co by utrudniało przejście pieszym ,to jest jak nazwa wskazuje chodnik,a więc do chodzenia służy a nie jako placyk do ustawiania na nim mebli,tak mi się wydaje,pewności nie mam ,bo może są w tej kwestii jakieś ustawy i prawa.Wcale mi nie chodzi o te panie z dzieciętami przyrośniętymi do wózków[nawiasem mówiąc robią one wokół siebie wielki szum,co to im się nie należy i jak to niby są najważniejsze,tak jak by nikt przed nimi nigdy nie miał dzieci i dopiero one dokonały tego niesłychanego cudu z którego cała ludzkość będzie uszczęśliwiona],wszyscy udzie poruszający się na własnych nogach po mieście raczej dobrze by było gdyby nie napotykali na utrudnienia,mnie osobiście przeszkody w rodzaju ogródków przy restauracjach nie przeszkadzają w niczym ,jednak są ludzie różni i może ich to wkurzać po prostu. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2014r. o 9:52
Większość chodników w Nowogrodźcu jest nieprzystosowana dla niepełnosprawnych i wózków dziecięcych.Kilka chodników wygląda tak:
Szeroko, szeroko a nagle zwężenie chodnika do 40 cm i do tego nie ma jak zjechać na druga stronę bo ulica i wysoki krawężnik.
Jestem facetem wózka nie prowadzę, ale współczuje kobietom z wózkami, a jeszcze bardziej inwalidom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nika niezalogowany
19 września 2014r. o 10:02
popieram dariusza elewacja tego budynku to koszmar więc apel do właściciela o naprawę elewacji i podbicia dachowego !! bo wszystko dosłownie zawisa nad głowami !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~arek niezalogowany
19 września 2014r. o 10:05
Stoliki do restauracji , ludzie na chodnik i basta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2014r. o 10:11
poza tym myślę że każdy taki ogródek powinien być wydzielony i ogrodzony bo co na to straż jak stanę metr od tego stolika i będę pił swoje piwko :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2014r. o 10:18
po prostu restaurator zachowuje się jak święta krowa jak ja bym staną autem na całym chodniku w pięć minut byłaby straż lub policja :| a ww tym przypadku gdzie są te instytucje ?? ?? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2014r. o 10:18
po prostu restaurator zachowuje się jak święta krowa jak ja bym staną autem na całym chodniku w pięć minut byłaby straż lub policja :| a ww tym przypadku gdzie są te instytucje ?? ?? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza