Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Polscy siatkarze Mistrzami Świata!
~bol dupy niezalogowany
22 września 2014r. o 14:47
Jaki wy macie dziwne problemy

Polsat - firma prywatna
Chce to koduje nie chce nie koduje

czepiajcie sie prezesa TVP że nie wystartował w przetargu czy nie wykupił pozwolenia na transmisje meczu.

Ja sobie poszedłem do klubu, wypiłem piwko zjadłem pizze i obejrzałem wszystkie mecze bo właściciele zapłacili pay per view :)

busines is busines, kto zapłacił ten ma a kto zapłacił abonament i nie miał pecha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Prawdziwy Polak niezalogowany
22 września 2014r. o 14:51

POLSKA BIAŁO-CZERWONI, POLSKA BIAŁO-CZERWONI, POLSKA BIAŁO-CZERWONI, POLSKA BIAŁO-CZERWONI, POLSKA BIAŁO-CZERWONI, POLSKA BIAŁO-CZERWONI !! DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY :) :) :)
POLSKA BIAŁO-CZERWONI, POLSKA BIAŁO-CZERWONI, POLSKA BIAŁO-CZERWONI, POLSKA BIAŁO-CZERWONI, POLSKA BIAŁO-CZERWONI, POLSKA BIAŁO-CZERWONI !! DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY :) :) :)
POLSKA BIAŁO-CZERWONI, POLSKA BIAŁO-CZERWONI, POLSKA BIAŁO-CZERWONI, POLSKA BIAŁO-CZERWONI, POLSKA BIAŁO-CZERWONI, POLSKA BIAŁO-CZERWONI !! DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY :) :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 września 2014r. o 16:25
~bol dupy napisał(a):
busines is busines, kto zapłacił ten ma a kto zapłacił abonament i nie miał pecha


chyba ze mieszkal w polkowicach :)

http://www.polkowice.eu/news,5228,Mistrzostwa-swiata-w-siatkowce-na-telebimie.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
22 września 2014r. o 16:49
~kajtek napisał(a):
~ napisał(a): To źle że załatwił czy dobrze?


Ani to, ani tamto.
To tylko Solorz-Żak zrozumiał, że oprócz praw rynku istnieje jeszcze coś innego ;)


PS.
papugo,
piłka nożna jest współczesną odmianą "religii" i nic na to nie poradzisz ;)


To nie jest papuga, co ty ptactwa nie rozpoznajesz ?? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 września 2014r. o 17:57
hhe...rozpoznaje :)
możesz mi wierzyć ...Papugo :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Miłośnik skoków spadochronowych na kasę niezalogowany
22 września 2014r. o 21:48
~X napisał(a): .... A Posat (specjalnie zawsze pomijam "l", by nie było, że to "coś" jest polskie) wcale nie musiał kodować, bo na reklamach i tak zbilansował MŚ. To był tzw. zabieg testujący widzów kliki obecnych koncernów medialnych. Okazuje się, że gnidy dające przekaz mogą praktycznie już zakodować wszystko, bo my - widzowie - i tak im nic nie zrobimy. Rozpoczęli od piłkarskiej ekstraklasy (na otwartych programach pokazują mecze tylko wybiórczo), potem przechwycili boks, potem MMA, a teraz siatkę. Niedługo już tylko informacje pozytywnie polityczne dla PO, SLD i PSL oraz wieści o wypadkach i gwałtach będą bez kodowania. No i przemówienia Bronka i Ewusi, hi, hi, hi...


Jak dobrze jest mieć do czynienia z Mądrymi Ludźmi :)

A nie wiem , czy zwróciliście uwagę na fakt , że chłopaki pomimo ciężkiej roboty jaką włożyli w zwycięstwo , musieli się dzisiaj stawić na audiencji u nowej premierówny. Wychodzi mi na to , że każda okazja do lansu nowego/starego "układu zamkniętego" , to dar niebios. Ciekawym , kto tam teraz będzie szpecem od kasy , bo, że Schetyna specjalistą od spraw zagranicznych ... no cóż , przecież to Lenin powiedział , że i kucharka może rządzić ... . I trzeba było 70 lat czekać , aby się dowiedzieć , że tylko w kuchni :D Zaś Pełniący Obowiązki ( celowo napisane , na miano Prezydenta trzeba sobie zasłużyć ) powiedział , że praca zespołowa przynosi efekty i takiego samego sukcesu życzył premierównie. Mistrzowie Świata w rządzeniu ... hmm ... ciężko będzie , myślę , że nawet wójt Kociapółek Górnych pobije ten rząd " fachowców ". Pozwolę sobie na cytat z mojej ulubionej ostatnimi czasy lektury :
"
ROLA IZBY DEPUTOWANYCH I PREZYDENTA
Aby plan nasz doprowadzili do powyższych wyników, będziemy organizowali wybory takich prezydentów, w których przeszłości istnieje jakaś niewyjaśniona ciemna sprawa. Wówczas będą oni wiernymi wykonawcami naszych planów, a to w obawie rewelacji oraz z powodu wrodzonej każdemu kto doszedł do władzy dążności zachowania dla siebie przywilejów i zaśzczytów związanych z godnością prezydenta. Izba deputowanych będzie osłaniała, broniła i wybierała prezydentów, lecz odbierzemy jej atrybucje wnoszenia projektów praw i ich zmiany. Atrybucje te przekażemy prezydentowi odpowiedzialnemu – zabawce w naszych rekach. Rzecz prosta, iż wówczas władza prezydenta stanie się celem najróżniejszych napaści. Toteż damy mu samoobronę w formie prawa odwoływania się do narodu, do jego decyzji poza jego przedstawicielami, czyli do tego samego naszego ślepego popychadła – większości z spośród tłumu. Niezależnie od tego nadamy prezydentowi prawo wprowadzania stanu wojennego.

"
Ku Twej wiedzy Kajtuś , Protokół nr 10 z 1896 roku.

Dobrej nocy Wam życzę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10592
#bieda nieaktywny
22 września 2014r. o 22:04
:| [img=1411416288_8xhdw4t.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 września 2014r. o 22:34
MŚ siatkarzy 2014. Spiridonow: Polacy to zgniły naród

http://www.sport.pl/siatkowka/1,106368,16688547,MS_siatkarzy_2014__Spiridonow__Polacy_to_zgnily_narod.html#BoxSlotIIMT
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.