Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Polscy siatkarze Mistrzami Świata!
~ niezalogowany
22 września 2014r. o 23:09
i co? jarasz się tym co powiedział Spiridonow, nie ma co wierzyć w to co wypisują media. piszą co chcą. może specjalnie nastawiają na...
ja się cieszę, że nasi wygrali. zasłużyli na to, grając bardzo dobrze z godnym przeciwnikiem. takie teksty, że Francja powinna być mistrzem świata niech Spirid zachowa dla siebie. nic mnie to nie obchodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 września 2014r. o 23:27
~ napisał(a): może specjalnie nastawiają na...

nic mnie to nie obchodzi.


To znakomity przykład wysokiej rosyjskiej kultury. To jak strzelał do kibiców to było widać. To też nastawianie? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
23 września 2014r. o 9:03
~Papuga napisał(a): ... co ty ptactwa nie rozpoznajesz ?? ??


Sikoreczko,
rozpoznaję Ciebie bardzo dobrze :)
Podobnie jak papugę ;)

PS.
Pozwolisz chamski chadziarze, że z pozostałymi dwudziestoma trzema zapoznam się kiedy indziej ? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nie ma to jak bobsleje niezalogowany
23 września 2014r. o 9:07
Oczywiście , ale przyznasz chyba , że frapująca lektura :) Hegemon na moda :)
Miłego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
23 września 2014r. o 9:22
Od dawien dawna jestem miłośnikiem fantasy i science fiction ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wołający na puszczy niezalogowany
23 września 2014r. o 20:16
Naukowa fikcja , Drogi Hegemonie , to jest wtedy gdy Collin Kapp pisze " Zapomnij o Ziemi " , albo " Formy chaosu " ( ufam , że czytałeś :) ). Można też wspomnieć Asimowa z matematyką Seldona odnośnie kształtowania społeczeństw. O Mędrcach Syjonu nie rozmawiamy w kategoriach fantasy , ponieważ nie operują seldonowską matematyką , tylko znają ludzką naturę. To ogromna wiedza , pozwalająca rządzić tłumem.

I mały cytat z Protokołu 22 :

TAJEMNICA PRZYSZŁOŚCI
We wszystkim, o czym wam dotychczas mówiłem, starałem się szczegółowo zarysować przed wami tajemnice faktów obecnych i minionych, doniosłych zdarzeń w niedalekiej przyszłości oraz tajniki zasad nowych stosunków z gojami i operacji finansowych. Na ten temat musze jeszcze niewiele dorzucić. W naszym reku pozostaje największa siłą współczesna – złoto : w ciągu dwu dni możemy z kas naszych wydostać dowolna ilość złota. "

A czy mówiłem Wam już coś o pieniądzu fiducjarnym ? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
24 września 2014r. o 5:45
''A czy mówiłem Wam już coś o pieniądzu fiducjarnym ? :)''

nie przypominam sobie więc czy mógłbyś mi coś o tym napisać? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cwaniak z Mozambiku niezalogowany
24 września 2014r. o 6:51
A proszę bardzo Papugo :D Rodszyld powiedział : "Dajcie mi władzę nad pieniądzem , a nie będzie mnie interesowało , kto i jakie prawa tworzy w danym kraju " To dlatego jesteśmy niewolnikami na ziemi ojców. Dobrze , że chociaż siatkarze jeszcze walczą. Przypomnę, Konstytucja zabrania nam kreacji pieniądza , musimy go pożyczać. FED drukuje dziennie 85 mld dolarów , a my nie możemy. Ponieważ nasz bank centralny , szumnie zwany Narodowym nie jest naszą własnością. Nic tylko się pochlastać ... ale bierzmy przykład z siatkarzy , bijemy się do ostatniej kropli krwi z ... żydobanksterami :)

Miłego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.