Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Grozi kara około 8 milionów złotych?
~Niebieskookablondynka niezalogowany
19 października 2014r. o 10:33
Niech mi ktoś wyjaśni, po co powstało Nowogrodzieckie Towarzystwo Gospodarcze? Jaką działalnością się wykazało od momentu powstania? Jaką dotację dostało z budżetu gminy? Komu pomogło w jakikolwiek sposób? Ja się pytam. Niech mi ktoś wyjaśni :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 października 2014r. o 10:44
~Niebieskookablondynka napisał(a): Niech mi ktoś wyjaśni, po co powstało Nowogrodzieckie Towarzystwo Gospodarcze? Jaką działalnością się wykazało od momentu powstania? Jaką dotację dostało z budżetu gminy? Komu pomogło w jakikolwiek sposób? Ja się pytam. Niech mi ktoś wyjaśni :*


O czym rozmawiamy? Burmistrz z Przewodniczacym Tomczukiem mataczyli w sprawie grzywny dla rady za opieszalosc. Nie mieli cywilnej odwagi aby zwrocic grzywne do budzetu - moga tylko brac.

Test odpowiedzialnosci za slowo oblany wnioski wyciagnijcie sami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 października 2014r. o 11:18
Oczywiście Towarzystwo powstało żeby prominenti działacze Relicha mogli dostać dotację z gminy, jedno jest tylko zastanawiające bo w śród założycieli był pan Relich który później sam sobie przydzielił dotację więc pytam gdzie tu etyka.O sukcesy tego śmiesznego towarzystwa trzeba spytać Poldusia który jest szefem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niebieskookablondynka niezalogowany
19 października 2014r. o 11:23
Naiwnie zapytam, gdzie znajdę sprawozdanie z działalności i rozliczenie otrzymanej kwoty? Bo może gdzieś jest? Tylko ja nie wiem gdzie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 października 2014r. o 11:34
Z tego co się orientuję to mają czas na rozliczenie do końca stycznia 2015 które muszą złożyć w gminie,tylko jakim prawem burmistrz sam sobie przyznaje publiczne pieniądze.Bolesławieckie Towarzystwo Gospodarcze działa od kilkunastu lat i nigdy nie wyciągnęli ręki po dotację z Miasta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niebieskookablondynka niezalogowany
19 października 2014r. o 11:44
Dziękuję za wywołanie tematu Bolesławieckiego TG. Z lektury ich strony wynika, że wspierają przedsiębiorców z terenu powiatu. To po jakiego grzyba nam Nowogrodzieckie TG? Niech mi ktoś wyjaśni, bo ja nie wiem ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 października 2014r. o 11:55
Blondyneczko czy ty nie rozumiesz że ci mali ludzie próbują się dowartościować za nasze pieniądze, przecież jak to pięknie brzmi Prezes Nowogrodzieckiego Towarzystwa Gospodarczego Leopold W.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 października 2014r. o 12:24
~ napisał(a): Blondyneczko czy ty nie rozumiesz że ci mali ludzie próbują się dowartościować za nasze pieniądze, przecież jak to pięknie brzmi Prezes Nowogrodzieckiego Towarzystwa Gospodarczego Leopold W.



A to dobre
:* :* :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza