Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Najtanszy internet w rynku

7664
#Tichi nieaktywny
23 września 2014r. o 19:55
Potrzebuje jak najtanszego, stabilnego polaczenia internetowego powyzej 512 kb/s z limitem powyzej 4gb na miesiac. Najlepiej zebym zmiescil sie w max 10-30zl na miesiac. Moze byc to internet bezprzewodowy jak i na kabel. Co polecacie?
Ewentualnie ktos z okolic moze udostepnilby mi dostep do wifi za odpowiednia oplata? Maxymalny transfer jaki bym wykorzystal to 10-50kb/s, nie mam zamiaru nic sciagac ;)


PS. Aero2 odpada bo co godzine trzeba wpisywac kod.
PS2. Hotspot w rynku rowniez odpada z tego samego powodu i ma poblokowane porty.

:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CP niezalogowany
24 września 2014r. o 0:08
Tichi napisał(a): Potrzebuje jak najtanszego, stabilnego polaczenia internetowego powyzej 512 kb/s z limitem powyzej 4gb na miesiac. Najlepiej zebym zmiescil sie w max 10-30zl na miesiac. Moze byc to internet bezprzewodowy jak i na kabel. Co polecacie?
Ewentualnie ktos z okolic moze udostepnilby mi dostep do wifi za odpowiednia oplata? Maxymalny transfer jaki bym wykorzystal to 10-50kb/s, nie mam zamiaru nic sciagac ;)


PS. Aero2 odpada bo co godzine trzeba wpisywac kod.
PS2. Hotspot w rynku rowniez odpada z tego samego powodu i ma poblokowane porty.

14,90zł/m-c, 5GB, ok. 12Mb/s, może byc?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CP niezalogowany
24 września 2014r. o 0:11
Ewentualnie 15GB, ok. 40Kb/s, 29,90zl m-c
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Grzegorz niezalogowany
24 września 2014r. o 8:16
sprawdz oferte NJU Mobile z rachunkiem,
3GB za 19zl lub 10GB za 29zl jesli chodzi o predkosc to w boleslawcu jest ponad 30Mb/s. download i ponad 6Mb/s. Upload
umowe mozesz wypowiedziec w kazdym momencie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zzzz niezalogowany
24 września 2014r. o 12:00
Internet z kablówki - brak limitów, 16 Mb/s 39 zł . Internet radiowy ma to do siebie, że raz jest a raz go nie ma. Tu nie bedziesz miał takiego problemu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 września 2014r. o 13:37
zapomniałeś dodać że +5 pl za podstawowy kablówki.Telewizora nie musisz mieć. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7664
#Tichi nieaktywny
24 września 2014r. o 14:36
~CP napisał(a):
Tichi napisał(a): Potrzebuje jak najtanszego, stabilnego polaczenia internetowego powyzej 512 kb/s z limitem powyzej 4gb na miesiac. Najlepiej zebym zmiescil sie w max 10-30zl na miesiac. Moze byc to internet bezprzewodowy jak i na kabel. Co polecacie?
Ewentualnie ktos z okolic moze udostepnilby mi dostep do wifi za odpowiednia oplata? Maxymalny transfer jaki bym wykorzystal to 10-50kb/s, nie mam zamiaru nic sciagac ;)


PS. Aero2 odpada bo co godzine trzeba wpisywac kod.
PS2. Hotspot w rynku rowniez odpada z tego samego powodu i ma poblokowane porty.

14,90zł/m-c, 5GB, ok. 12Mb/s, może byc?

Jak najbardziej byle tylko byl stabilny i nie mial poblokowanych portow 2106, 7777 i 10241, mozesz napisac cos wiecej?

@~Zzzz internet z kablowki juz mam i uzywam go na codzien, po prostu potrzebuje drugiego lacza ktore moze miec minimalna predkosc ale zeby bylo tanie.


Dopisane 24.09.2014r. o godz. 14:36:

A i jeszcze jesli chodzi o wifi ktore sa w moim zasiegu:
NETIASPOT-C8D060
NETIASPOT-D51EB0
INFO
WielorybCichy

Jakby ktorys z wlascicieli chcial uzyczyc dostep to byloby super - cena do ustalenia ;)

:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7345
#Qfalagupagu nieaktywny
24 września 2014r. o 21:08
~ napisał(a): zapomniałeś dodać że +5 pl za podstawowy kablówki.Telewizora nie musisz mieć. ;)

od paru miesięcy nie trzeba mieć tego pakietu

Lee Oswald dlaczego nie urodziłeś się w polsce 20 lat później ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.