Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ksiądz Artur z OSIECZNICY

~parafian niezalogowany
13 października 2014r. o 15:16
jak na razie to robi rewolucje remonty, probuje podporzadkowac sobie ludzi zobaczy jak daleko zajedzie. !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Snikers niezalogowany
13 października 2014r. o 18:51
To źle, że robi remont? Najlepiej jakby w szałasie mieszkał, ludziom wszystko przeszkadza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mat97 niezalogowany
13 października 2014r. o 19:55
Ksiądz jest bardzo aktywny i pozytywnie nastawiony do życia potrafi pomóc w wileu sytuacjach nawet tych prywatnych . Ma świetny kontakt z młodzieżą i takiego księdza to tylko pozazdrościć .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 października 2014r. o 20:03
ma ''świetny kontakt z młodzieżą''?
dlaczego mnie to nie dziwi?

;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 października 2014r. o 20:11
Czym to społeczeństwo się jara ? ,albo młode dewoty ,lub mohery.Modernizator temat na krasny. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Prawilny chłopaczyna niezalogowany
13 października 2014r. o 20:33
falco napisał(a): ma ''świetny kontakt z młodzieżą''?
dlaczego mnie to nie dziwi?

;)



Lewacki światopogląd widzę nie jest ci obcy, a wręcz jesteś z tym za pan brat. Czerwoni znów atakują...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 października 2014r. o 20:47
spostrzegawczy jesteś :)
masz jeszcze jakieś ''plusy''? ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
14 października 2014r. o 1:15
falco napisał(a): ma ''świetny kontakt z młodzieżą''?
dlaczego mnie to nie dziwi?


Bądźmy przez moment merytoryczni i zobaczymy, czy dasz radę. Masz jakieś oficjalne dane, wyniki badań, że pedofilia wśród księży jest bardziej rozpowszechniona niż wśród innych grup zawodowych? Bo ja nie znam. Więc, albo masz takie informacje albo bazujesz na wtłoczonych ci do głowy stereotypach, co nie najlepiej świadczyłoby o twojej inteligencji.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza