Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Maciej Małkowski - Prezydent dialogu i porozumienia
~ty niezalogowany
14 listopada 2014r. o 9:05
~gość napisał(a): Tak , plakaty Pana Małkowskkiego i innych kandydatów wiszą na tanc budzie , obok kandydatki do powiatu . Nie wiem jak można siebie promować prowadząc taką działalność , i liczyć na jakiekolwiek głosy :] Obok szkoła , przedszkole a tu w centrum osiedla taka obleśna buda. Zastanawiam się jak ta Pani dostała pozwolenie na prowadzenie takiej działalności, decybele jakie towarzyszą nocnym imprezom są nie do wytrzymania, a jak kończą grać to szanowna kandydatka wychodzi na dwór i z klientami bajerka do 6 rano i "końskie śmiechy" przeplatane epitetami klienteli i co drugie słowo kur... ja pier.... hahahaha o kórr... ja pier...... :] To jest nie do wytrzymania. Ktoś tej Pani dał pozwolenie na sprzedaż alkoholu. W Szanowna Pani kandydatka do powiatu
Gdzie jest Straż miejska i radny Podkładek-dobry duch tego osiedla.

oferuje się jako matka 2 dzieci i przedsiębiorca który daje pracę . Jednym z priorytrtów tej kandydatki jest cyt:

"Zagospodarować w sposób twórczy pozalekcyjny czas wolny dzieci i młodzieży szkolnej."

Piekny i wzniosły pomysł , proponuję tylko najpierw zamkąć tanc budę a dopiero brać się za organizowanie czasu dla dzieci. Taka działalnośc przy szkole podstawowej i jednoczesne kandydowanie jest conajmniej nie na miejscu. Może i ta pani zna się na organizowaniu tanecznych wieczorków , ale prosze nie zamydlać oczu ludziom twórczym pozalekcyjnym czasem dla dzieci, a bynajmniej mieszkańcom tego osiedla :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sąsiad niezalogowany
14 listopada 2014r. o 9:17
~gość napisał(a): Tak , plakaty Pana Małkowskkiego i innych kandydatów wiszą na tanc budzie , obok kandydatki do powiatu . Nie wiem jak można siebie promować prowadząc taką działalność , i liczyć na jakiekolwiek głosy :] Obok szkoła , przedszkole a tu w centrum osiedla taka obleśna buda. Zastanawiam się jak ta Pani dostała pozwolenie na prowadzenie takiej działalności, decybele jakie towarzyszą nocnym imprezom są nie do wytrzymania, a jak kończą grać to szanowna kandydatka wychodzi na dwór i z klientami bajerka do 6 rano i "końskie śmiechy" przeplatane epitetami klienteli i co drugie słowo kur... ja pier.... hahahaha o kórr... ja pier...... :] To jest nie do wytrzymania. Ktoś tej Pani dał pozwolenie na sprzedaż alkoholu. W Szanowna Pani kandydatka do powiatu oferuje się jako matka 2 dzieci i przedsiębiorca który daje pracę . Jednym z priorytrtów tej kandydatki jest cyt:

"Zagospodarować w sposób twórczy pozalekcyjny czas wolny dzieci i młodzieży szkolnej."

Piekny i wzniosły pomysł , proponuję tylko najpierw zamkąć tanc budę a dopiero brać się za organizowanie czasu dla dzieci. Taka działalnośc przy szkole podstawowej i jednoczesne kandydowanie jest conajmniej nie na miejscu. Może i ta pani zna się na organizowaniu tanecznych wieczorków , ale prosze nie zamydlać oczu ludziom twórczym pozalekcyjnym czasem dla dzieci, a bynajmniej mieszkańcom tego osiedla :]


Zeżre Cię ta zazdrość, że innym się udaje a tobie nie :) i całe życie będziesz dłubał takie anonimowe gnidy. Pani Walens jest wielkoduszną osobą udostępnia nieodpłatnie swój lokal dla rozmaitych środowisk, młodzieży, emerytów. Ja tam mieszkam i nic mi nie przeszkadza. Cieszę się, że są tak sypmatyczne i pomocne osoby jak ta pani. A jeśli coś byłoby nie tak to zamknęli by jej ten lokal. Więc schowaj te zazdrość w kieszeń (zapewne kontrkandydacie)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
14 listopada 2014r. o 10:10
Zazdrość jest mi obca a to to że tobie to nie przeszkadza nie oznacza że inni muszą to tolerować . Nic nie wiem o wielkoduszności tej Pani i się na ten temat nie wypowiadam . Wypowiadam się na temat lokalu który prowadzi a w szczególności nocnych imprez. Wielkoduszność nie upoważnia do tego żeby dręczyć decybelami po nocach , a może ta wielkoduszność powoduje że się na to przymyka oko? To samo mają , albo jeszcze gorzej na Komuny Paryskiej . Ludzie pracują a w nocy chcą spokojnie spać a nie słuchać wrzasków nawalonego towarzystwa , chyba reguluje to prawo tak czy nie? Takie działalności powinno prowadzić się poza osiedlami mieszkalnymi a nie w centrum gdzie obok jest szkoła. Nie wyskakuj mi tu z zazdrością, normalną rzeczą jest że ile ludzi tyle zdań i upodobań a jeśli tego nie rozumiesz to twój problem. Osoba która kandyduje , musi liczyć się z tym że spotka się z krytyką. Nie wypowiadam się osobiście personalnie jako do osoby bo nie znam osobiście tej Pani i nie mam pojęcia jaka jest prywatnie. Jednak można pewne wnioski wyciągnąć skoro zdecydowała się na tego typu działalność która jest uciążliwa dla wielu osób i nie powinna się znajdować w tym miejscu. Jeśli zalezy jej na dobroci i wielkoduszności to niech pomyśli o tym że przez te decybele i pijackie krzyki dzieci nie mogą spac w nocy normalnie bo muszą słuchac bełkotu nawalonych klientów lokalu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 10:54
~data napisał(a): Ten wyzej robi za pozytecznego i.di.ote i robi dobra robote ratuszowemu .Pogoda nie ma szans. Wynik Ci to pokaze


Tak samo nie ma szans jak i Małkowski - wynik Ci pokaże ;)
Wiem jedno - trzeba promować wartościowych ludzi - prawdziwych, męskich kandydatów na przywódców. A nie takich co twoim zdaniem mają szansę.
Każdy kiedyś startował "bez szans" a potem okazywał się zwycięzcą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 11:01
~ napisał(a):
~data napisał(a): Ten wyzej robi za pozytecznego i.di.ote i robi dobra robote ratuszowemu .Pogoda nie ma szans. Wynik Ci to pokaze


Tak samo nie ma szans jak i Małkowski - wynik Ci pokaże ;)
Wiem jedno - trzeba promować wartościowych ludzi - prawdziwych, męskich kandydatów na przywódców. A nie takich co twoim zdaniem mają szansę.
Każdy kiedyś startował "bez szans" a potem okazywał się zwycięzcą.
PUDZIANOWSKI męski typ .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 11:02
~ napisał(a):
~data napisał(a): Ten wyzej robi za pozytecznego i.di.ote i robi dobra robote ratuszowemu .Pogoda nie ma szans. Wynik Ci to pokaze


Tak samo nie ma szans jak i Małkowski - wynik Ci pokaże ;)
Wiem jedno - trzeba promować wartościowych ludzi - prawdziwych, męskich kandydatów na przywódców. A nie takich co twoim zdaniem mają szansę.
Każdy kiedyś startował "bez szans" a potem okazywał się zwycięzcą.


hahahaha,ale nas ubawiłeś. kto niby ma być tym wartościowym i męskim przywódcą ? bo chyba nie Piotr Roman ??? zapyziały,kluskowaty,w okresie andropauzy,mało błyskotliwy. jego era minęła bezpowrotnie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 11:04
Obejrzyj sobie wystąpienia Szymona Pogody - to prawdziwy twardziel a przy tym inteligentny i błyskotliwy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~to_ja niezalogowany
14 listopada 2014r. o 11:10
Małkowski,Pogoda a nawet Żak,ale nie Roman :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza