Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lampka led na biurko - nie męczy oczu?

12822
#janko9 nieaktywny
16 października 2014r. o 13:33
Jak myślicie, czy lampka ledowa na biurko nie męczy oczu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~erazmus z konga niezalogowany
16 października 2014r. o 13:34
napewno mniej męczy jak czytanie bez lampki na biurku, proste ; ]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~oster niezalogowany
16 października 2014r. o 14:32
Nie powinna. Światło ledowe potrafi być bardzo różne. To w lampkach jest dopasowane do naszych możliwości.
Proponuję zerknąć sobie tutaj:
http://luxar.com.pl/lampy-na-stol
Mają dość dobry wybór lampek na stół.
Sam jakiś czas temu zamówiłem lampę na zdjęciu poniżej.
Niewysoka cena a jest wygodna. [img=1413462770_4jug2d4.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12839
#mac.glowacki nieaktywny
20 października 2014r. o 9:22
no ale faktycznie, lepiej taka lampka niż żadna. Bez lampki szybciej psuje się wzrok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~okak niezalogowany
23 października 2014r. o 6:42
Dokładnie . Lepsza jakakolwiek lampka niż żadna. Sam często pracuję wieczorami i szczerze to nie wyobrażam sobie abym miał nie mieć fajnej lampy na stole.
Ciekawe oświetlenie wewnętrzne na pewno możesz sobie znaleźć w sklepie Nexterio:
http://nexterio.pl/0,16355,Oswietlenie-wewnetrzne.html - tutaj jest wybór. Generalnie sądzę,że przez internet jest nieco taniej.
Jak robiłem remont i zrobiłem sobie jako takie porównanie to jednak sklepy stacjonarne mają wyższe ceny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13073
#anula85 nieaktywny
19 grudnia 2014r. o 11:56
Ja już od kilku lat mam tylko lampki ledowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13829
#erkostek nieaktywny
22 lipca 2015r. o 19:24
Jak sobie dobrze ustawisz lampkę to nie powinny ci męczyć się oczy. Najlepiej żebyś miał kilka źródeł światła, wtedy źrenica nie będzie musiała dużo pracować i ty nie będziesz się męczył. Jak szukasz światła dostosowanego do twojego wzroku zajrzyj na http://sklep.italiadesign.pl/lampy-biurkowe-c-7.html tam jest duży wybór.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13882
#Damin nieaktywny
4 sierpnia 2015r. o 13:31
Moim zdaniem wszystko zależy jak masz ją ustawioną. Moja lampka Led jest na biurku, jednak jej ustawienie w żaden sposób nie męczy moich oczu.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.