Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jaki tablet do 10"

12822
#janko9 nieaktywny
16 października 2014r. o 15:01
Czy znajdzie się tutaj ktoś kto zna się tabletach? Pytam, ponieważ chciałbym kupić sobie w najbliższej przyszłości coś do 10" i z mocną baterią. Zastanawiałem się nad sprzętem od Samsunga, bo to teraz na topie. Patrząc na to porównanie http://comperio.co/pl/tablety/samsung-galaxy-note-10-1-edycja-2014-vs-samsung-galaxy-tab-s-10-5.html lepszym wydaje się Samsung Galaxy Tab S 10.5 l - ale czy faktycznie tak jest w rzeczywistości?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 października 2014r. o 16:10
Też sie zastanawiałem nad tymi Samsungami ale ostatecznie kupiłem Lenovo Yoga 10 w czerwcu. Nie narzekam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~immortalrider niezalogowany
16 października 2014r. o 16:13
Ja kupiłem KIANO ELEGANCE BY ZANETTI 9.7 i jestem zadowolony ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12839
#mac.glowacki nieaktywny
20 października 2014r. o 9:23
Ja mam ten Samsung Galaxy Tab i jestem z niego bardzo zadowolony, bateria trzyma długo, nie zawiesza się, ogólnie zero zastrzeżeń
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~anty techno niezalogowany
20 października 2014r. o 12:43
powiedzcie mi co wy robicie z tymi tabletami ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 października 2014r. o 13:18
Zamiast gazety biore na kibel i sobie czytam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kasia niezalogowany
30 października 2014r. o 12:29
Dobry tablet nie jest łatwo wybrać.
Przydaje się Ranking tabletów.
http://www.szukamrecenzji.pl/artykul/ranking-tabletow.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13073
#anula85 nieaktywny
19 grudnia 2014r. o 11:55
Ja bym wybrała Samsunga jednak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza