Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jaki tablet do 10"

613
Drill
19 grudnia 2014r. o 12:11
Za samsungiem przemawia jeszcze to iż w razie "kraksy" części są dostępne (czasami drogie czasami nie) w przypadku egzotycznych tabletów problem przy upadku jest taki iż części są niedostępne albo trzeba sprowadzać z chin.

Bierz samsunga :)

Bo najlepsza na świecie jest jazda na ETZ'ecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
19 grudnia 2014r. o 17:15
Niekoniecznie Samsung.Masz tu za 799 zeta : FreeTAB 9000 IPS ICG 3G.To chińczyk ale sygnowany przez naszą firmę Modecom.Ma nietypowa matrycę bo 8,9",ale full HD - ma wszystko co potrzeba.Sprawdzony :moja żona jest b.zadowolona
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 grudnia 2014r. o 18:42
anula85 napisał(a): Ja bym wybrała Samsunga jednak.



ja też marka ok nie miałem z nim problemu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niosła niezalogowany
22 grudnia 2014r. o 14:55
Ji mam ipada 5 rok baterjia jik nowa trzyma 10 godzin 3 g super chodzi internet z t mobile jest świetny:) polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~joluk niezalogowany
12 stycznia 2015r. o 8:48
mysle, że ten artykuł może być pomocny: http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-tablet/385/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~78 niezalogowany
12 stycznia 2015r. o 12:17
Polecam Lenovo YOGA tablet, jestem za krec ..cie zadowolony 8 cali a bateria to naprawde super trzyma,ten co wymyślił tego tableta to powinni go ozłocić. Naprawde POLECAM

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13936
#jamama nieaktywny
8 września 2015r. o 7:44
Sprawdź sobie stronę electro.pl znajdziesz sporo propozycji. ja mam lenovo i nie narzekam. Ale faktycznie słyszałam, że samsungi są lepsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~smirek niezalogowany
24 listopada 2015r. o 6:31
Z tych tańszych polecam ten model Lenovo:
http://www.euro.com.pl/ipad-i-tablety-multimedialne/lenovo-ideapad-a7600-16gb-3g.bhtml

Ewentualnie troch droższy model:
http://www.euro.com.pl/ipad-i-tablety-multimedialne/lenovo-yoga-2-tablet-10-lte.bhtml

Obecnie oba są w dobrej cenie w sklepie rtv Euro agd chociaż sam wybrałbym raczej Yogę. Można sobie spokojnie ją spłacić na raty. Tablet bardzo dobrej jakosci. Full Hd oraz LTE. Dobra bateria na ponad 18 godzin.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza