Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Lokata. Gdzie założyć

~enejka niezalogowany
17 października 2014r. o 8:10
Cześć ! Może ktoś tutaj zna się na lokatach?
Do rej pory trzymałam oszczędności na koncie oszczędnościowym. No trochę się tego nazbierało tak więc postanowiłam,że może warto byłoby rozejrzeć się za trochę wyższym oprocentowaniem ( jednak na koncie mam bardzo niskie ...).
Jaki bank polecacie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
17 października 2014r. o 13:08
Lokatę sobie odpuść. Prawie nic na tym nie zyskasz.
Kup lepiej sobie żarówki LED i zaoszczedzisz na prądzie tyle co zarobisz na lokacie :)
To samo z piecem gazowym, autem ekonomicznym, rowerem.
Właśnie, kup sobie rower i sprzedaj auto to dopiero zarobisz ciężki szmal.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 października 2014r. o 13:54
~majętny Stef napisał(a): Lokatę sobie odpuść. Prawie nic na tym nie zyskasz.
Kup lepiej sobie żarówki LED i zaoszczedzisz na prądzie tyle co zarobisz na lokacie :)
To samo z piecem gazowym, autem ekonomicznym, rowerem.
Właśnie, kup sobie rower i sprzedaj auto to dopiero zarobisz ciężki szmal.


wprost genialne rady MAJĘTNEGO Stefa :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
17 października 2014r. o 15:24
http://www.oprocentowanielokat.pl/lokaty_top100.php

Warto pomyśleć też nad funduszami inwestycyjnymi. Te oparte na obligacjach będą bezpieczniejsze, chociaż nie dadzą takiego zysku niz oparte na akcjach.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 października 2014r. o 15:48
skorn a Ty odzyskałeś swoje? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
17 października 2014r. o 15:53
Ja tak, nie wiem jak inni.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~czertek niezalogowany
20 października 2014r. o 8:52
~majętny Stef napisał(a): Lokatę sobie odpuść. Prawie nic na tym nie zyskasz.
Kup lepiej sobie żarówki LED i zaoszczedzisz na prądzie tyle co zarobisz na lokacie :)
To samo z piecem gazowym, autem ekonomicznym, rowerem.
Właśnie, kup sobie rower i sprzedaj auto to dopiero zarobisz ciężki szmal.

Uwielbiam takie komentarze z ranka w poniedziałek :D
Autorko lokaty obecnie na pewno nie są tak dobrze oprocentowane jak kilka lat temu ale da się coś sensownego znaleźć.
Bank Zachodni WBK ma obecnie niezłą lokatę na 12 miesięcy. Jeśli szukasz czegoś krótszego to niektóre lokaty są oprocentowane nawet lepiej.
Tutaj:
http://www.comperia.pl/ranking-lokat.html
znajdziesz jeden z rankingów, których w sieci jest bardzo wiele.
Możesz ewentualnie zastanowić się nad funduszem inwestycyjnym ale lokata jest moim zdaniem bardziej bezpieczna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~miszek niezalogowany
21 października 2014r. o 8:09
Idea Bank ma obecnie lokatę oprocentowaną na 5% w skali roku na 3 miesiące i obecnie jest to najlepsza oferta na rynku.
Tylko właśnie niestety nie mają swojego oddziału w Bolesławcu tak więc trzeba byłoby się z tym wybrać do innego miasta.
Jeśli jednak masz spore fundusze to może warto?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.