Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie po lokatę?

~Buzek niezalogowany
5 listopada 2014r. o 8:43
Jeżeli masz certyfikat to sprzedać możesz wszędzie - np w sklepie jubilerskim. Większe ilości możesz puścić przez allegro - przecież są takie aukcje.
Inwestycja w złoto zwraca się po około kilkunastu latach. W krótszych terminach wybierałbym raczej lokaty czy konta oszczędnościowe. Ciekawa dyskusja o tym w co obecnie warto inwestować sprawdź sobie na [url]http://www.forum-kredytowe.pl/f151/gdzie-zainwestowac-lokata-czy-cos-innego-72506.html[/url].
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2014r. o 9:50
Ja po 3 latach na lokacie, dostałem całe 20zł za trzy tysiące. Masakra, lepiej trzymać w skarpecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Andrzej niezalogowany
19 grudnia 2014r. o 12:34
A może warto pokombinować z lokatami strukturyzowanymi lub progresywnymi ? Mi po roku oszczędzania na strukturze wyszło całkiem nieźle. Tu dowiesz się więcej na temat rodzajów lokat http://lokaty-ranking.com/kategoria/rodzaje-lokat/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 grudnia 2014r. o 16:40
~ napisał(a): Ja po 3 latach na lokacie, dostałem całe 20zł za trzy tysiące. Masakra, lepiej trzymać w skarpecie.



PRAWDA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ina niezalogowany
19 grudnia 2014r. o 17:51
zgadzam sie ze skarpeta ja sie z bankiem sadze na lokacie stracilam polowe nigdy wiecej nie zaufam zadnemu bankowi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 grudnia 2014r. o 20:14
~ina napisał(a): zgadzam sie ze skarpeta ja sie z bankiem sadze na lokacie stracilam polowe nigdy wiecej nie zaufam zadnemu bankowi


zalozyles lokate z ujemnym procentem? : D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 grudnia 2014r. o 20:16
~ napisał(a): Ja po 3 latach na lokacie, dostałem całe 20zł za trzy tysiące. Masakra, lepiej trzymać w skarpecie.


gdzie wy zakladacie lokaty ... ja po pol roku z 20 tys mialem 200 zl

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 grudnia 2014r. o 20:17
~ napisał(a):
~ napisał(a): Ja po 3 latach na lokacie, dostałem całe 20zł za trzy tysiące. Masakra, lepiej trzymać w skarpecie.


gdzie wy zakladacie lokaty ... ja po pol roku z 20 tys mialem 200 zl


Tfu, po 3 miesiacach !

lokata byla 5 %

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.