Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kandydaci do Rady Miasta - okręg nr 3
~kajtek niezalogowany
19 października 2014r. o 11:10
Naprawdę nikt nie widzi różnicy pomiędzy DWA a TRZY ?
Redakcja, użytkownicy ?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~astronom niezalogowany
19 października 2014r. o 11:51
CZy chodzi o fazy księżyca?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tolek niezalogowany
19 października 2014r. o 11:52
Wasza Rada zaczyna od pogrzebów... No, no :) przyszłość i pełne nadziei perspektywy, to Wasza mocna strona :)
Tylko jeden za Was miał szanse się dostać do Rady czyli Nowak, ale i to skopaliście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PIS niezalogowany
19 października 2014r. o 11:57
~Mieszkaniec - "KOLONII" napisał(a): Panie EUGENIUSZU KOWALSKI z K.W.W. PIOTRA ROMANA ma Pan mój głos.

Ps: Pozdrawiam i życzę WYGRANEJ.
Prawica nie wybacza!-przefarbowanym lisom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 października 2014r. o 13:04
Co takiego uczynił dla lokalnej społeczności Marek Burniak, czym się wyróżnił?Nazwiskiem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 października 2014r. o 17:29
Tolku :)
akurat to że od ''pogrzebów'' to nawet mi pasuje bo na tyle mi blisko do ''sosnowego opakowania '' co daleko do ''kołyski''
myślę że niższe opłaty za ową usługę akurat niejednego mogą zainteresować chociaż każdy myśli o tym by je odwlec w czasie... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KWW Wasza Rada niezalogowany
19 października 2014r. o 17:47
falco napisał(a): Tolku :)
akurat to że od ''pogrzebów'' to nawet mi pasuje bo na tyle mi blisko do ''sosnowego opakowania '' co daleko do ''kołyski''
myślę że niższe opłaty za ową usługę akurat niejednego mogą zainteresować chociaż każdy myśli o tym by je odwlec w czasie... ;)


Raport wykonania budżetu za pierwsze półrocze 2014 wykazuje w pozycji gospodarka odpadami 600 tysięcy nadwyżki .Ta suma wystarczyła by do obniżenia opłat za pogrzeby do poziomu 4 tys .
Skoro władza źle wykalkulował cenę za śmieci niech zrekompensuje to mieszkańcom Bolesławca w taki właśnie sposób.Wystarczy jedna decyzja Rady Miasta na ostatniej kadencji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 października 2014r. o 18:08
nie!
opłata za śmieci powinna być wyższa bo niska opłata nie motywuje ludzi do ograniczenia ''produkcji'' śmieci
wysokie opłaty mogą wszystkich odstraszyć od ''nadprodukcji'' a to przełoży się z kolei na mniejszą ilość zawsze kontrowersyjnych wysypisk...
zaoszczędzona kasę na powstawanie nowych wysypisk można przeznaczyć na ochronę środowiska :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza