Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wójt Gmiy Bolesławiec

~ niezalogowany
3 listopada 2014r. o 9:50
~ napisał(a): miezkańcu SJ twój wybór twoja wola twoje prawo na kogo głosie .Nie potrzebujesz rozwoju Gminy tez twoja sprawa .Lubisz beton twoja sprawa , nie wszyscy mieszkańcy sa tak krótkowzroczni.Obecny wójt nie ogarnia możliwości rozwoju tej Gminy.
Wioski wyglądaja ładnie owszem , ale czy to jest wójta zasługa , czy właścicieli posesji ?Tak jak ktoś pisał wcześniej , orliki , boiska , a gdzie nie są wybudowane ?ja jednak i wielu innych jestesmy bardziej widocznie rozwinięci intelektualnie od wójtowego betonu.Widzimy i znamy potrzeby i możliwości tej Gminy.
Wybór nowego Wójta jest potrzebny tej Gminie jak powietrze do oddychania.


Rozwój intelektualny, kultura, tego brakuje w gminie - popieram
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 listopada 2014r. o 10:08
~mieszkaniec SJ napisał(a): Jestem mieszkańcem Gminy i mogę w tej sprawie też wyrazić swoje zdanie:
uważam, że obecny Wójt A. Dutkowski jest SUPER WÓJTEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zrobił baaaaardzooooooooo wiele dla CAŁEJ GMINY - dla każdej miejscowości, jest dobrym człowiekiem, więc na kogo innego głosować????
Tylko na Niego - na Andrzeja Dutkowskiego.


też jestem mieszkańcem gminy i w 100% się z tobą NIE ZGADZAM!! dlaczego? choćby odbiór śmieci, plastik odbierany raz na 2- mc SKANDAL!! nie mam pieca śmieciucha jak okoliczni sąsiedzi którzy co wieczór spalają butelki typu PET, muszę swoje śmieci pakować w dodatkowe wory i czekać aż firma z Jawora je odbierze- zapraszam wójta do którejkolwiek wioski niech się przejedzie i zobaczy u kogo kubeł na plastik jest pusty a kto musi ostawić dodatkowe worki- obsługa mieszkańców przez gminę w zakresie śmieci jest skandaliczna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 listopada 2014r. o 10:16
w sprawie śmieci denerwuje mnie brak informacji, ja nigdy nie wiem kiedy je zabierają bo kartka mi się zgubiła i podpatruje sąsiadów, nie mam problemu z nadprodukcją śmieci jak inni tylko z datami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 listopada 2014r. o 10:33
~ napisał(a): w sprawie śmieci denerwuje mnie brak informacji, ja nigdy nie wiem kiedy je zabierają bo kartka mi się zgubiła i podpatruje sąsiadów, nie mam problemu z nadprodukcją śmieci jak inni tylko z datami


popieram, też nigdy nie wiem kiedy kubły wystawiać na ulice
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tata niezalogowany
3 listopada 2014r. o 11:00
W sprawie śmieci http://gminaboleslawiec.pl/324/310/wywoz-odpadow-w-gminie-boleslawiec.html#2.%20Harmonogram%20wywozu%20odpad%C3%B3w
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~olo niezalogowany
3 listopada 2014r. o 12:07
popieram wójta bo miły z niego człowiek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 listopada 2014r. o 13:37
~ napisał(a): w sprawie śmieci denerwuje mnie brak informacji, ja nigdy nie wiem kiedy je zabierają bo kartka mi się zgubiła i podpatruje sąsiadów, nie mam problemu z nadprodukcją śmieci jak inni tylko z datami


co to znaczy nadprodukcja wg. ciebie? 80% wszelakiej żywności jest pakowana w plastik więc jeśli się mieścisz w terminach odbioru proponowanych przez gminę to albo jak pisałem wcześniej spalasz śmieci w piecu albo plastik ładujesz do zmieszanych innego wyjścia nie ma każdy kto chce uczciwie segregować wystawia dodatkowe worki bo się nie mieści
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
3 listopada 2014r. o 14:05
jeśli kstoś ma 5 osobową rodzinę to ma problem, chcą aby był wyż demograficzny a nie potrafią zadbać o śmieci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.