Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kandydaci do Rady Miasta - okręg nr 13
~pk niezalogowany
29 października 2014r. o 21:55
nie mam zamiaru nikomu robić reklamy - dopiero się zacznie nieskończona konwersacja i kolejne posty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 października 2014r. o 21:59
~pk napisał(a): nie mam zamiaru nikomu robić reklamy - dopiero się zacznie nieskończona konwersacja i kolejne posty


Mentalność Kalego!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 października 2014r. o 22:00
~ napisał(a):
~pk napisał(a): nie mam zamiaru nikomu robić reklamy - dopiero się zacznie nieskończona konwersacja i kolejne posty


Mentalność Kalego!



Wystarczy troszkę pomyśleć i przeczytać pierwszego posta - można się domyśleć. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nemo niezalogowany
29 października 2014r. o 22:16
Jeśli piszesz nazwisko tego Pana , to miej odwagę i napisz swoje. Byłoby to bardziej uczciwe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wyb. niezalogowany
29 października 2014r. o 22:24
~pk napisał(a): no jestem ciekaw, same dziadki i 1 młody - zobaczymy czy jest sens zostawać w tym mieście


Panie"PK" nie tylko masz mentalność Kalego ,ale też schizofrenię dlatego nie mogłeś zrozumieć o czym mówił kandydat!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lukasz P. niezalogowany
29 października 2014r. o 22:28
mazurski masz moj glos ! Jako ze znamy sie odlat moge byc malo obiektywny, ale mysle ze to jest czlowiek ktory moze duzo zmienic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ob. niezalogowany
29 października 2014r. o 22:39
Będę wraz z rodziną głosował na p. Wolaka ,obserwowałem go w trakcie zwodów modeli latających(byl ich organizatorem).Jego stosunek do rodziców i dzieci zasluguje na uznanie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~no tak niezalogowany
29 października 2014r. o 22:59
Pan Wolak ma się czym wykazać, i nie trzeba zadawać mu żałosnych pytań, by dowiedzieć się, jakie są skutki jego działalności: od lat udziela się społecznie - wystarczy przeanalizować jego pracę w domu dziecka, pracę dla dzieci z niezamożnych rodzin, pasję do rozwijania zainteresowań modelarstwem wśród dzieci i młodzieży, która zaowocowała nie tanią tandetną rozrywką, ale nie jednemu wybiła ona myśl z głowy o narkotykach, alkoholu, czy innych używkach. Pierwsza wykonana modernizacja zaplecza bloków mieszkalnych w naszym mieście (ul. Podgórna), to też zasługa Pana Wolaka, gdyby nie jego osobiste zaangażowanie i "wychodzenie po urzędach" problemu , to nie wiem, czy do dzisiaj byłaby ona wykonana. Także niech pan, panie pk, nie opowiada bzdur, tylko trzyma się konkretów, bo jak się zadaje żenujące pytania, to i szkoda na nie sensownie odpowiadać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima