Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kandydaci do Rady Miasta - okręg nr 13
~pk niezalogowany
29 października 2014r. o 20:34
no jestem ciekaw, same dziadki i 1 młody - zobaczymy czy jest sens zostawać w tym mieście
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
29 października 2014r. o 20:39
Ja kandydata już mam i nie zmieniamprzez :-).A ostatnio był u mnie pan też kandydat przez 9 lat nawet dzień dobry nie odpowiadał a teraz przy wyborach przemówił żałosne. Miał takie argument ze mam nadzieje ze go nie wybiorą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pk niezalogowany
29 października 2014r. o 20:41
Jeżeli mówisz o Panu z ziemi bolesławieckiej to również był u mnie - 3 proste pytania i na żadne nie odpowiedział sensownie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 października 2014r. o 21:06
~pk napisał(a): Jeżeli mówisz o Panu z ziemi bolesławieckiej to również był u mnie - 3 proste pytania i na żadne nie odpowiedział sensownie.


To był gość z forum ziemi bolesławieckiej masz sklerozę to było 4 lata temu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wyborca niezalogowany
29 października 2014r. o 21:09
~ napisał(a):
~pk napisał(a): Jeżeli mówisz o Panu z ziemi bolesławieckiej to również był u mnie - 3 proste pytania i na żadne nie odpowiedział sensownie.


To był gość z forum ziemi bolesławieckiej masz sklerozę to było 4 lata temu!


Czy chodzi ci o pana z LSD?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pk niezalogowany
29 października 2014r. o 21:16
~ napisał(a):
~pk napisał(a): Jeżeli mówisz o Panu z ziemi bolesławieckiej to również był u mnie - 3 proste pytania i na żadne nie odpowiedział sensownie.


To był gość z forum ziemi bolesławieckiej masz sklerozę to było 4 lata temu!


Chodzi o Pana z Ziemi Bolesławieckiej o nazwisku Wolak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Alicja niezalogowany
29 października 2014r. o 21:47
Jeśli nie znacie Państwo działalności kandydata to nie zabierajcie głosu,bo jest to nieuczciwe. Zapytajcie Państwo ile swojego własnego czasu,ile lat pracy społecznej poświęcił ten Pan dla Domu Dziecka, ile własnej pracy, zaangażowania dla modelarzy z Bolesławca. Pamiętam tego Pana jak organizował akcję pomocy osobom starszym przed swiętami Bożego Narodzenia,byłam w tym okresie sympatykiem Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka.
Brawo ! niech Pan tak działa dalej dla społeczności bolesławieckiej.
Mam nadzieję,że oprócz mnie będzie bardzo dużo tych którzy to docenią.
:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wyb. niezalogowany
29 października 2014r. o 21:53
Panie "pk" proszę przedstawić swego faworyta!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza