Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Roman: Chcemy wygrać też w powiecie
~Anonim niezalogowany
30 października 2014r. o 12:45
"Osiągnięcie celu jest punktem startowym do osiągnięcia kolejnego" powodzenia panie Prezydencie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~blik niezalogowany
30 października 2014r. o 12:56
Panie prezydencie ja tym razem juz na pana nie zagłosuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kati niezalogowany
30 października 2014r. o 12:56
Wladza wszedzie i w wojewodztwie... A gdzie realne rozwiazywanie problemow boleslawian? Za duzo srok za ogon pan lapie i zostanie z zadaną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wyborca niezalogowany
30 października 2014r. o 13:06
~blik napisał(a): Panie prezydencie ja tym razem juz na pana nie zagłosuje


12 lat wystarczy. Trzeba odświeżyć system!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 października 2014r. o 13:07
W/g mnie zrobił pan bardzo dużo dla Bolesławca i realnie podkreślam realnie tylko pan jest w stanie osiągnąć dla naszego miasta więcej , nie mogę się doczekać wywiadu żeby zamknęli się ci wszyscy sfrustrowani malkontenci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 października 2014r. o 13:11
dla was wiecznie niezadowoleni :
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fg niezalogowany
30 października 2014r. o 13:23
Czas na młodszego prezydenta, któremu chce się rządzić a nie tylko wygrać kolejne wybory. Młodszy - nowy prezydent to nowy sposób komunikacji. Inny język, który dotrze do tych którzy z Bolesławca wyjeżdżają. Likwidacja podatków to rozpaczliwy krok w zachęceniu do pozostania w tym miasteczku. Romek ma kolejne pomysły, ale nie ma wizji Bolesławca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 października 2014r. o 13:23
~Anonim napisał(a): "Osiągnięcie celu jest punktem startowym do osiągnięcia kolejnego" powodzenia panie Prezydencie


Z niego taki Prezydent jak z (...)profesor. Co najwyżej Burmistrz :-(

Zmoderowano 30.10.2014 godz.20:37 - powód: złośliwości (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Praca dla Ciebie