Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Festyn przy cmentarzu?
~mir.ko niezalogowany
2 listopada 2014r. o 0:35
gdyby tego nie było to czytalibyśmy dziś że ograniczono im wolność, zamknieto usta itd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2014r. o 0:41
Pewnie znajomi. . .Nie widzę nic złego w tym że ktoś pracuje nie ważne gdzie . . .nawet pod cmentarzem bo taką ma pracę . . i karmi kogoś kto przyjechał z daleka na groby bliskich . . i chciałby zjeść coś ciepłego a w tym dniu jak wiemy wszystko jest pozamykane. . więc o czym ta głupia dyskusja ? nie macie innych problemów ? a jak roznosili reklamy wyborcze pod cmentarzem to nikomu nie przeszkadza ? Czemu o tym nikt nie pisze ? To jest ok ? taka kampania wyborcza może odbywać się pod cmentarzem w Dniu Wszystkich Świętych? Szkoda że też nie zrobiłem im zdjęcia. . .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
2 listopada 2014r. o 0:58
takie czasy... wczoraj na drodze miedzy Śnieżką a Strzechą Akademicką gazetke chcieli mi wreczyć Swiadkowie Jehowy i pytali czy na snieżce 'frekwencja"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2014r. o 2:19
wszyscy sa za?? chyba oszaleli!co jest z wami! to swieto zadumy! wspomnien o zmarlych!a nie jarmarki! i rewia mody co chwile slychac patrz jak kowalska sie ubrala!uwazam ze nie powinno byc zadnych jarmarkow,cukierkow itp... i wcale nie musi byc smutno mozna rozmawiac o zmarlych na tematy pozytywne..i dla wszystkich nie jestem fanatykiem kosciola i niemam 50 lat tylko 22 i uwazam ze chodz raz w roku skupmy sie na tych co odeszli a nie na konkursie najlepiej ubrany,najlepszy zniczy czy wiazanka!lub konkurs na najdrozszy nagrobek! sory za bledy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2014r. o 2:41
~ napisał(a): wszyscy sa za?? chyba oszaleli!co jest z wami! to swieto zadumy! wspomnien o zmarlych!a nie jarmarki! i rewia mody co chwile slychac patrz jak kowalska sie ubrala!uwazam ze nie powinno byc zadnych jarmarkow,cukierkow itp... i wcale nie musi byc smutno mozna rozmawiac o zmarlych na tematy pozytywne..i dla wszystkich nie jestem fanatykiem kosciola i niemam 50 lat tylko 22 i uwazam ze chodz raz w roku skupmy sie na tych co odeszli a nie na konkursie najlepiej ubrany,najlepszy zniczy czy wiazanka!lub konkurs na najdrozszy nagrobek! sory za bledy.
Każdy ubiera się jak lubi. Jeden odświętnie, inny jak na mecz. Jedni skupiają się na święcie, inni na słuchaniu cudzych rozmów. Cukierki przed cmentarzem były, są i będą. Nawet w kryzysie ich tam nie zabrakło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2014r. o 2:46
~ napisał(a): wszyscy sa za?? chyba oszaleli!co jest z wami! to swieto zadumy! wspomnien o zmarlych!a nie jarmarki! i rewia mody co chwile slychac patrz jak kowalska sie ubrala!uwazam ze nie powinno byc zadnych jarmarkow,cukierkow itp... i wcale nie musi byc smutno mozna rozmawiac o zmarlych na tematy pozytywne..i dla wszystkich nie jestem fanatykiem kosciola i niemam 50 lat tylko 22 i uwazam ze chodz raz w roku skupmy sie na tych co odeszli a nie na konkursie najlepiej ubrany,najlepszy zniczy czy wiazanka!lub konkurs na najdrozszy nagrobek! sory za bledy.
Każdy ubiera się jak lubi. Jeden odświętnie, inny jak na mecz. Jedni skupiają się na święcie, inni na słuchaniu cudzych rozmów. Cukierki przed cmentarzem były, są i będą. Nawet w kryzysie ich tam nie zabrakło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jaaa niezalogowany
2 listopada 2014r. o 6:07
a mnie tylko zastanawia czy czy tak mozna sprzedawac na festynie produkty z logo biedronki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9714
#BPM nieaktywny
2 listopada 2014r. o 6:35
falco napisał(a): nie jestem ''katolicki'' może dlatego coś mnie tu zaciekawia :)

czy to czasem nie jutro wskazana by była powaga o której piszecie a dzisiaj jest to bardziej radosny dzień bo ''święci'' się pamięć o''świętych''

może się jednak mylę ?

Nie mylisz sie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie