Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Festyn przy cmentarzu?
9984
#gover nieaktywny
2 listopada 2014r. o 10:11
falco napisał(a): mir.co
masz rację w tym przypadku ale...
obserwowałem kiedyś osobę przy sąsiednim grobie która zapaliła sześć lub siedem zniczy...
co myśleć o tym?...że rodzina poprosiła aby je zapalić? ;)

dobra...wybieram się na cmentarz ;)

ale wrócę...chyba :D


Nie zanudzaj blizniego swego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
2 listopada 2014r. o 10:23
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
2 listopada 2014r. o 16:35
Jest popyt to i jest podaż proste. Jakby był popyt na prezerwatywy pod głównym wejściem i byłby na tym znaczny zarobek to sam bym nimi handlował :) Każdy ma swoją cene , a tym bardziej gdybym miał nakarmić głodnego, napoić spragnionego, sprzedać dziecku wate cukrową i widzieć jego zadowolenie to czemu nie ? Gdzie widzicie problem ? Czy komukolwiek przeszkadzało to w zadumie ? Czy przeszkadzał fakt , że ktoś na tym zarabia ? Zawiść, czysta zawiść
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mia niezalogowany
2 listopada 2014r. o 20:00
~ja masz racje zawiść i jeszcze raz zawiść przemawia:) Dziwne, że tylko jedno stoisko przeszkadza z watą cukrową i hot dogami.....a były też gofry i mini pączki...to już o tym cisza...to widać było słusznie postawione stoisko ;-)

zazdrość ludzka nie zna granic.... a przecież nikt nikomu nie kazał tam kupować!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianka niezalogowany
2 listopada 2014r. o 20:18
Uważam , że catering przy cmentarzu ,jest przede wszystkim zorganizowany z myślą o przyjezdnych , kawa i herbata oraz pajda chleba nie powinna nikomu przeszkadzać. Kilka lat temu jeździłam na cmentarz do Zgorzelca i wierzcie mi było zimno o herbacie można było pomarzyć ,żeby się jej napić musieliśmy iść kilka kilometrów do centrum Zgorzelca a i przy okazji załapaliśmy się na jakąś kanapkę.Ale to było raczej rzadkością bo restauracja nie zawsze była czynna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
2 listopada 2014r. o 21:00
po prostu ludzie już nie mogą żyć bez kupowania,nie zdziwie się jak stanie tam kiedyś supermarket!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2014r. o 21:02
gover napisał(a):
falco napisał(a): mir.co
masz rację w tym przypadku ale...
obserwowałem kiedyś osobę przy sąsiednim grobie która zapaliła sześć lub siedem zniczy...
co myśleć o tym?...że rodzina poprosiła aby je zapalić? ;)

dobra...wybieram się na cmentarz ;)

ale wrócę...chyba :D


Nie zanudzaj blizniego swego.


hehe :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2014r. o 21:08
Jak krytykować, to krytykować ! Powiem tyle Toitoi-e też były i to na terenie cmentarza. A fuj!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.