Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Samochód dla żony

~Kim Basinger niezalogowany
4 listopada 2014r. o 12:47
Szukam samochodu dla żony, coś niedrogiego i w miarę pewnego. Co myślicie o tym :
http://moto.gratka.pl/tresc/toyota-yaris-i-17083205.html#3b7dde8a84180f97,2
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mechanik niezalogowany
4 listopada 2014r. o 16:54
Toyoty generalnie dobre auta ....................fakt drogie ale coś za coś .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mietek z Rudnej niezalogowany
4 listopada 2014r. o 19:03
~mechanik napisał(a): Toyoty generalnie dobre auta ....................fakt drogie ale coś za coś .
Nie kupuj zonie auta ja swojej kupiłem.I 9 lat temu odjechala w sina dal.Nawet nie znam jej adresu.Sam wychowujw 2 dzieci......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 listopada 2014r. o 19:37
Jak dla żony to za mała pojemność. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obserwaTOr niezalogowany
5 listopada 2014r. o 1:06
Moja jeździ Yariską od 4 lat. Jest zadowolona i narazie nie ma mowy o zmianie. Dojeżdza do pracy ok 30km dziennie. Autko mało pali i puki co praktycznie bezawaryjne. W twojej ofercie sprawdź tylko przebieg bo coś mało wygląda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1744
bartek23
5 listopada 2014r. o 7:29
~Mietek z Rudnej napisał(a):
~mechanik napisał(a): Toyoty generalnie dobre auta ....................fakt drogie ale coś za coś .
Nie kupuj zonie auta ja swojej kupiłem.I 9 lat temu odjechala w sina dal.Nawet nie znam jej adresu.Sam wychowujw 2 dzieci......

Gdybyś rzeczywiście miał żonę to byś wiedział, że żona zawsze wraca jak niezapłacony weksel.

Odnośnie tematu Yaris fajny siedzi się wysoko, dobra widoczność co pewnie jest ważne dla kobiety. Oczywiście japońska niezawodność jest największym atutem tych aut. Każdy kto raz kupi japończyka nie chce czegoś innego.

MENTE ET MALEO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
5 listopada 2014r. o 9:21
piękna toyotka super ale może znajdż w kolorze srebrny metalik i z klimą bo czrny chyba nie pasuje,a poza tym szybko widać na nim brut,japończykami jeżdzę od 20 lat bardzo dobre wozy,ktoś kto pisze że bmw żonie kup pewnie rowerem dojeżdza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Antek niezalogowany
5 listopada 2014r. o 9:30
Skoda Fabia też fajne autko idealne dla kobiety i nie psujące się polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.