Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Samochód dla żony

~ niezalogowany
5 listopada 2014r. o 12:35
Toyota Yaris, Nissan Micra,Fiat Panda,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kasia niezalogowany
5 listopada 2014r. o 13:17
tylko marcedes, bmw lub audi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jaa niezalogowany
5 listopada 2014r. o 14:02
suzuki swift mega fajne autko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~co jeszcze niezalogowany
5 listopada 2014r. o 14:53
miesięczny na linie MZK !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
5 listopada 2014r. o 15:34
To ja polecam vw polo mam akurat takiego na sprzedaz 1.4tdi ale cena troche wyższa bo to 2006 rok za 14k jak by było zainteresowanie to mozna podać jakiś nr kontaktowy. Idealne auto dla kobiety na miasto i nie długie trasy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~żona swojego męża niezalogowany
5 listopada 2014r. o 18:59
~ napisał(a): Toyota Yaris, Nissan Micra,Fiat Panda,

A dlaczego jeśli dla żony to musi być mały??!! Ja osobiście np.lubię duże samochody,jest w nich bezpieczniej,są wygodniejsze,jedyny minus to gorzej się takimi parkuje ale dla kogoś kto dobrze jeździ to nie jest problemem ;)
Każdy ma swój gust :) ja gustuję w dużych autach;kombi to coś dla mnie :P
Pozdrawiam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2014r. o 19:02
~klucz-nick napisał(a): piękna toyotka super ale może znajdż w kolorze srebrny metalik i z klimą bo czrny chyba nie pasuje,a poza tym szybko widać na nim brut,japończykami jeżdzę od 20 lat bardzo dobre wozy,ktoś kto pisze że bmw żonie kup pewnie rowerem dojeżdza.




jak"brut" "czrny" ,to faktycznie widać :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~, niezalogowany
14 listopada 2014r. o 17:00
tylko polonez
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.