Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Samochód dla żony

~ niezalogowany
30 grudnia 2014r. o 23:49
Ale dołożyłaś do pieca.Oj kobieto. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 grudnia 2014r. o 13:47
~seba napisał(a): Alfa Romeo Mito.... cud maleństwo, ale nie 170 KM ..za zrywne dla niewiasty


taaa powiedz to temu alkoholikowi od japońców
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 grudnia 2014r. o 14:38
To zdąży kupić auto w tym roku ,czy nie ? chyba nie. ;) Poczekaj do marca nie będzie wtedy śniegu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
31 grudnia 2014r. o 15:41
~ napisał(a):
~seba napisał(a): Alfa Romeo Mito.... cud maleństwo, ale nie 170 KM ..za zrywne dla niewiasty


taaa powiedz to temu alkoholikowi od japońców
nazwa MITO pochodzi od nazw miast 2 pierwsze litery Milano i Turyn(z Włoskiego Torino),a gdyby tak od nazw Duszniki i Pabianice to jest dupa.miłe. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~korin47 niezalogowany
31 grudnia 2014r. o 23:04
Dobierz do swojego rocznika _model rocznik oraz rodzaj podwozia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2015r. o 8:38
U mnie księgowa jeździ Chevrolet spark. Fajny mały samochód. Wszędzie nim jedziesz. Polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~żona niezalogowany
8 stycznia 2015r. o 11:41
ja mam Nissana QashQai z 2 litrowym silnikiem benzynowym-jest bardzo wygodny , z dójką dzieci się mieścimy bez problemu - siedzę wysoko więc mam bardzo dobrą widoczność - duże koła - wysokie krawężniki są mi nie straszne -zaparkuję wszędzie , może nie jest to super szybkie autko ale na autostradzie 190km/h bez problemu jadę , ja osobiście polecam dla kobiet duże auta . pewnie ktoś mi powie ,że dużo pali ale mam LPG i jazda nim jest naprawdę ekonomiczna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
8 stycznia 2015r. o 12:41
~żona napisał(a): ja mam Nissana QashQai z 2 litrowym silnikiem benzynowym-jest bardzo wygodny , z dójką dzieci się mieścimy bez problemu - siedzę wysoko więc mam bardzo dobrą widoczność - duże koła - wysokie krawężniki są mi nie straszne -zaparkuję wszędzie , może nie jest to super szybkie autko ale na autostradzie 190km/h bez problemu jadę , ja osobiście polecam dla kobiet duże auta . pewnie ktoś mi powie ,że dużo pali ale mam LPG i jazda nim jest naprawdę ekonomiczna.
opanuj się to forum jest do 7 000 zł ,a nie do 70 000 zł.nissan forewer :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza