Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kandydaci do Rady Miasta - okręg nr 19
~Wasza Rado niezalogowany
5 listopada 2014r. o 14:32
Wasza Rado, jakoś Pan Nowak się do tego nie przyznał :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2014r. o 14:39
BogdanNowakJr napisał(a): Mam 32 lata, urodziłem się...

Gdyby startował Pan z innego komitetu wyborczego to być może zagłosowałbym na Pana. Ala nie zagłosuję na nikogo z "Waszej Rady" bo, po pierwsze firmuje to Moszczyński, a po drugie nie zamierzam marnować głosu. Sorry.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2014r. o 14:41
~KWW Wasza Rada napisał(a):
...
Pan Bogdan Nowak startuje z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców Wasza Rada


Gdyby Pan Nowak startował z innego komitetu wyborczego to być może zagłosowałbym na niego. Ala nie zagłosuję na nikogo z "Waszej Rady" bo, po pierwsze firmuje to Moszczyński, a po drugie właśnie dlatego nie zamierzam marnować głosu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
5 listopada 2014r. o 14:42
Zawsze zastanawiałem się dlaczego człowiek wykształcony, zwiedzający świat, inteligentny podobno i mający smykałkę do biznesu chce zostać radnym za parę groszy.

ps. nie wierzę w bezinteresowność człowieka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2014r. o 14:44
~majętny Stef napisał(a): Zawsze zastanawiałem się dlaczego człowiek wykształcony, zwiedzający świat, inteligentny podobno i mający smykałkę do biznesu chce zostać radnym za parę groszy.

ps. nie wierzę w bezinteresowność człowieka


Bo w życiu liczą się pieniądze i władza. :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2014r. o 14:47
W tym okręgu moje zaufanie budzi tylko doktor Żuk i na niego zagłosuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2014r. o 15:45
~majętny Stef napisał(a): Zawsze zastanawiałem się dlaczego człowiek wykształcony, zwiedzający świat, inteligentny podobno i mający smykałkę do biznesu chce zostać radnym za parę groszy.

ps. nie wierzę w bezinteresowność człowieka

Czytając post pana Nowaka takie samo odniosłem wrażenie. Paryż, RPA, prestiżowa uczelnia, manager austriackiej firmy na rynki europejskie i bliskowschodnie....

Mimo wszystko powodzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6807
#cemoi07 nieaktywny
5 listopada 2014r. o 17:47
~ napisał(a):
~KWW Wasza Rada napisał(a):
...
Pan Bogdan Nowak startuje z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców Wasza Rada


Gdyby Pan Nowak startował z innego komitetu wyborczego to być może zagłosowałbym na niego. Ala nie zagłosuję na nikogo z "Waszej Rady" bo, po pierwsze firmuje to Moszczyński, a po drugie właśnie dlatego nie zamierzam marnować głosu.


Po pierwsze, twój wpis świadczy, że dla ciebie i tobie podobnym, dobrym kandydatem będzie np. jakiś leniwy macher i symulant z Orki.

Wybory do Rady Miasta są oparte o nową ordynację - okręgi jednomandatowe, i gdyby nawet startował On z listy Krasnali Gejów, to głos nie byłby zmarnowany, bo komitet nie ma żadnego znaczenia, liczą się indywidualnie uzyskane głosy poiparcia. Pan Nowak otrzymał propozycję z tego, a nie z jakiegokolwiek innego komitetu.

Głupi jesteś, co powyżej udowodniłeś i tylko głupi sprzedawca kiełbasy wyborczej może odpowiadać twoim wyborczym preferencjom. Głosuj na Bezpartyjnych (bo wcześniej byli w PiSie) Fachowców.

Co do interesowności - to chcesz kogoś obrazić? Czy też dajesz kolejny dowód swej głupoty? Myslisz, że 1200 zł diety stanowi cel bycia radnym dla Pana Nowaka? Podnietę i przedmiot pożądania?

Po raz pierwszy startuje ktoś, kto najpierw podjął życiową decyzję przyjazdu do Polski, chcąc pomóc ojcu, a teraz chce pracować dla miasta, a i nie ma tak kompetentnego drugiego kandydata ( może Tomczyk, Łomotowski, czy inny Kisilijczyk czy Piestrak?) a ty insynuujesz, że robi to dla 1200 zł diety?

Gdyby chciał coś ugrać dla siebie czy rodziny, to zapisałby się do prezydenckiego "klubu dupowłazów", a gdyby wyłącznie kierował się swoim osobistym interesem, to siedziałby dalej w Dublinie i kasował nadal po kilka tysięcy funtów miesięcznie.

Głupi jesteś nie dlatego, że głupoty piszesz - bo piszesz, a dlatego, że nie jesteś w stanie pojąć swym małym rozumkiem, że dla kogoś pieniądze nie muszą być najważniejsze!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego