Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
K. Stasik o ceramice i samorządzie
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 1:00
~Beata napisał(a):
~wsciekly JOO napisał(a): Jak pan ma czelnosc prosic o glosy ?? ?? ?? ,trzeba byc czlowiekiem cale zycie a nie tydzien przed wyborami JESZCZE PANU MALO,to na malarnie za 1200zlzapraszamy ;( ;( ;( ;( :> :> :>


Zgadzam się w 100%, poznałam tego pana 18 lat temu i nic dobrego o nim nie potrafię powiedzieć! Masakra!


na rękę bierze około 20 00 tys.m-cu plus premie i.t.p. i trele morele żeby tylko kasę wydrzeć zakład pada na pysk przez niego odstrasza klientów przez jakieś idiotyczne podwyżki a u konkurencji za pól ceny . jakim trzeba być człowiekiem żeby jeszcze żebrać o glosy - skąd sie tacy biorą pytam !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 1:07
A najlepsze na koniec cyt. :Nie mam prywatnego interesu, żeby działać w Radzie Powiatu: Społecznik psia krew !! Skandal !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 1:12
~ napisał(a): A najlepsze na koniec cyt. :Nie mam prywatnego interesu, żeby działać w Radzie Powiatu: Społecznik psia krew !! Skandal !


.Wilkowyje górą...każdy obiecuje cuda i frykasy byleby tylko dorwac się do kasy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 4:07
ludzie zrobcie coś bo mnie juz widok tego klyenta nie kreci wrecz przeciwnie - ogarnijta sie choc raz w te wybory bo sie wyprowadze z tego miasta i podam do sadu rade miasta, prezydenta ze to z ich przyczyny i waszej zarazem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 6:53
lepszy cytat "ludzie ja chodzę do kościoła jak bym mógł tobym dał wam podwyżkę" lepiej daj ją ewie albo "wybitnemu specjaliście"tag że cytat Piotrkowi z działu elektrycznego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 15:29
~ napisał(a): lepszy cytat "ludzie ja chodzę do kościoła jak bym mógł tobym dał wam podwyżkę" lepiej daj ją ewie albo "wybitnemu specjaliście"tag że cytat Piotrkowi z działu elektrycznego


mógł byś mógł oddaj swoje 20 000 baniek zostaw sobie 1200 PL następne 15 zabierz kierownikowi i innym połykaczom darmozjadom !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~olo123 niezalogowany
14 listopada 2014r. o 17:12
~ napisał(a): mógł byś mógł oddaj swoje 20 000 baniek zostaw sobie 1200 PL następne 15 zabierz kierownikowi i innym połykaczom darmozjadom !!


Jakby każdy z tych stołków odjął sobie trochę od gęby..

Zmoderowano 14.11.2014 godz.19:18 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gonzo niezalogowany
14 listopada 2014r. o 20:55
Jak Pana nie było w Zakładach Ceramicznych to Zakłąd Nr 2 przynosił zyski, z chwilą Pana przyjścia Zakład zaczął generować straty: w 2009 r strata 960 tys., w 2010 roku - 700 tys.ł, w 2011 roku - 15000 tys., w 2012 roku - 1700 tys., w 2013 - 1800 tys - widać jak kiepski z Pana biznesmen. Wiec niech sie Pan nie chwali na forum, bo to nie prawda, a czy prawdą jest że zlecił Pan kandydatowi na prezydenta Bolesławca z ramienia PO Panu Żakowi wykonanie ekspertyzy budynków na Zkładzie Nr 2 i czy przeprowadzono to w ramach przetargu. Zapraszam do dyskusji. Żeby startować na radnego trzeba być czystym jak łza, a nie mamić wyborców sukcesami, których się nie osiągnęło.
Wcale nie pomaga Pan odejść ludziom na wcześniejsze emerytury, Pan im to utrudnia, ludzie muszą się sądzić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.