Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Auto z Niemiec - gdzie szukać i jak sprowadzić?

12834
#bigben nieaktywny
17 listopada 2014r. o 18:53
Chciałbym sprowadzić auto z Niemiec, bo trochę nie mam zaufania do tych polskich komisów - widzicie po necie ile trafia się wałków. Czy ktoś z was sprowadzła może ostatnio auto zza Odry? Na co zwracać uwagę, jakie koszta, jakich autek warto szukać - piszcie wszystko co istotne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1744
bartek23
17 listopada 2014r. o 18:58
mobile.de
autoscout24.de
Tam szukaj! Najlepiej od osób prywatnych. Omijaj tureckie komisy bo możesz mieć turecki dywan alladyna zamiast silnika.

MENTE ET MALEO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolo niezalogowany
17 listopada 2014r. o 19:28
To zależy jakiego auta szukasz, ale ogólnie ciężko teraz jest z autami wg mnie. Ceny są u Niemców dość wysokie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 listopada 2014r. o 19:37
Ty się nie pomyliłeś? Ja 20 lat sprowadzam auta, nie raz i nie dwa musiałem za taką wiedzę płacić, a teraz za friko mam Ci sprzedać moje doświadczenie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~artur14095 niezalogowany
17 listopada 2014r. o 21:16
Dwie stronki masz już podane. Jeśli znajdziesz autko warte Twojej uwagi to możesz wykupić tablice zjazdowe w danej miejscowości + ubezpieczenie i jedziesz do domu autem. I druga alternatywa zwozisz je na lawecie. A co lepsze tablice zjazdowe można już kupić na przejściu granicznym w Zgorzelcu. Tylko trzeba być pewnym że to auto w Niemczech na pewno się kupi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8507
#aga2 nieaktywny
17 listopada 2014r. o 22:09
ja kupiłam auto w Polsce i dużo taniej jak w niemcowni jestem bardzo zadowolona bo mogłam sprawdzic na spokojnie na dowolnej stacji anie jak w Niemczech na autohandlach jedynka i wsteczny a od prywatnych Niemców też cięzko trafić bo okazuje się że dwumasa siada lub inne drogie rzeczy bo 90% prywatnych niemieców jak jest dobre to też nie sprzedaje :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 listopada 2014r. o 22:32
U jaka skode chodzi? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~WRC niezalogowany
17 listopada 2014r. o 22:47
Adze chodziło o tą:http://auto.dziennik.pl/premiery/galeria/453321,4,genewa-2014-skoda-visionc-zapowiada-nowa-skode-superb.html

Aleja wolę skromną fabię:
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.