Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Samorząd tu zaczyna się Polska
~greg niezalogowany
18 listopada 2014r. o 10:00
Myślę, że gdyby nie numer listy - 1, to wynik nie bylby taki dobry. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wyborca niezalogowany
18 listopada 2014r. o 10:21
zobaczymy jak będziecie rządzić taki wynik to wice starosta wasz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~217 niezalogowany
18 listopada 2014r. o 10:31
~greg napisał(a): Myślę, że gdyby nie numer listy - 1, to wynik nie bylby taki dobry. :)


Nie zazdrośc :P Ja też nie wyobrazałem sobie takiego wyniku !
Zauważ ,że w całej Polsce to 17% ...Cieszy mnie ten bez większych nakładów wynik PSL . Jeżeli nie dadzą sie "zastraszyc" mają możliwość wybierania koalicjantów !Mogą grać w powiecie 1 skrzypce ...! Jak wybiorą to już sprawa szefa :] Ale ciekawi mnie czy myśla perspektywicznie ...A może warto reaktywowac w naszym powiecie ZMW ? To tradycja jeszcze przedwojenna ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Stary Satyr niezalogowany
18 listopada 2014r. o 11:51
Była jakas sprawa z podejrzeniami o kłusownictwo, jak to sie skończyło ? Wie ktos?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaki niezalogowany
18 listopada 2014r. o 11:54
No to sporo będzie musiał Kwaśniewski dać PSLowi żeby odpuścili chęć posiadania starosty. Poleci kilka stołków, żeby zaspokoić PSL.

Ale swoją drogą uważam, że jeśli PSL nie dostanie starosty, to powinni dogadać się z ZB, PiS i SLD i wysiudać PO! W innym przypadku ludzie uznają ich za cieniasów. A jest okazja zaistnieć i być może poprawić relacje z miastem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 listopada 2014r. o 12:19
A komu ten PIS jest potrzebny ? Chłopy swój rozum mają i sami z ksiezmi potrafią się ułozyć ! Starczy PSL, Ziemia Bolesławiecka i SLD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jan niezalogowany
18 listopada 2014r. o 12:19
p s l plakaty wyborcze przybijało do drzew gwoździami, to chyba wbrew wszelkim normom postępowania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 listopada 2014r. o 12:37
Myślę,że starosta będzie z PSL- u.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.