Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Konflikt interesów w Straży Miejskiej
~to_ja niezalogowany
30 listopada 2014r. o 17:14
~majętny Stef napisał(a): Przecież prezydent czy komendant straży wcale nie zarabiają dużo - jakieś 3000 euro.
To wy zarabiacie ochłapy i równacie z wypłatami innych do dołu.

Czy to komendant i prezydent miasta jest winny że zarabiacie 400 euro w UE? :D

Konflikt interesów to jest we łbie społeczeństwa - społeczeństwo to dziady europejskie i chcą aby inni też byli dziadami, bo to według nich jest słuszne i chwalebne.
Prezydent i komendant to nie są ideały ale społeczeństwo to dziady wybitne z mentalnością niewolniczą.


Jestes wybitnym ignoratem. Spoleczenstwo to dziady bo musza pracowac na takich jak Zając ,Filistyński i Kowalski.Tylko po to by im sie zylo z naszej krawawicy czyli malych i wikeszych przedsiebiorstw
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Alina niezalogowany
30 listopada 2014r. o 21:19
No mam nadzieję, że Zając bardziej się stara doradzać tym firmom niż mnie, bo dzięki jego pomocy prawnej moja firma padła. Prawnik od siedmiu boleści.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 listopada 2014r. o 22:10
~Alina napisał(a): No mam nadzieję, że Zając bardziej się stara doradzać tym firmom niż mnie, bo dzięki jego pomocy prawnej moja firma padła. Prawnik od siedmiu boleści.


A może po prostu firma była do d.py? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
30 listopada 2014r. o 22:31
~to_ja napisał(a):

Jestes wybitnym ignoratem. Spoleczenstwo to dziady bo musza pracowac na takich jak Zając ,Filistyński i Kowalski.Tylko po to by im sie zylo z naszej krawawicy czyli malych i wikeszych przedsiebiorstw


Twierdzisz że tylko w Polsce ludzie muszą pracować na prezydenta i komendanta?
A kto ich wybrał jak nie społeczeństwo, i to na trzecią turę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
30 listopada 2014r. o 22:46
~majętny Stef napisał(a):
~to_ja napisał(a):

Jestes wybitnym ignoratem. Spoleczenstwo to dziady bo musza pracowac na takich jak Zając ,Filistyński i Kowalski.Tylko po to by im sie zylo z naszej krawawicy czyli malych i wikeszych przedsiebiorstw


Twierdzisz że tylko w Polsce ludzie muszą pracować na prezydenta i komendanta?
A kto ich wybrał jak nie społeczeństwo, i to na trzecią turę?


Ja przynajmniej imiennie z otwartą przyłbicą mam czyste sumienie.
Byłem i jestem za likwidacją straży miejskiej a prezydent powinien zmienić front postępowania o 180 stopni.Działać w interesie po pierwsze mieszkańcow.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 grudnia 2014r. o 6:43
nadeszły mrozy a to jak wiadomo zagrożenie dla bezdomnych...
ciekawe czy ''rangersi'' będą widoczni czy raczej grzać będą dupska przy cieplutkim grzejniku i równie ''cieplutkiej posadce'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 grudnia 2014r. o 7:41
PanM napisał(a):
~majętny Stef napisał(a):
~to_ja napisał(a):

Jestes wybitnym ignoratem. Spoleczenstwo to dziady bo musza pracowac na takich jak Zając ,Filistyński i Kowalski.Tylko po to by im sie zylo z naszej krawawicy czyli malych i wikeszych przedsiebiorstw


Twierdzisz że tylko w Polsce ludzie muszą pracować na prezydenta i komendanta?
A kto ich wybrał jak nie społeczeństwo, i to na trzecią turę?


Ja przynajmniej imiennie z otwartą przyłbicą mam czyste sumienie.
Byłem i jestem za likwidacją straży miejskiej a prezydent powinien zmienić front postępowania o 180 stopni.Działać w interesie po pierwsze mieszkańcow.


Pan prezydent powinien odkurzyć stare hasło -" Czas na zmiany"- i ich dokonać i to nie 180 stopni ale o 360 i zakończyć najbardziej zdradliwą i szkodliwą karierę w naszym mieście, karierę Pana Sekretarza. Panie Prezydencie niech Pan się nie boi, mamy już nowego kandydata będzie Pan na pewno zadowolony i wolny w tej kadencji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zorro niezalogowany
1 grudnia 2014r. o 8:17
Prawda jest bolesna i to bardzo. Steff pisze bardzo trafnie - to nie Zając zarabia za dużo tylko reszta ogłupionego przez Partię CiepłejWodywKranie społeczeństwa zarabia za mało. I tyle.
Po drugie było się uczyć... Cieszę się, że wykształceni i mądrzy ludzie zarabiają godnie - żeby zostać radcą prawnym nie wystarczy miesięczny kurs spawacza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.