Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wykopki wykrywaczem

~ace 150 niezalogowany
21 sierpnia 2016r. o 21:58
Ja już koło pięciu lat chodzę. Może często nie chodzę ale parę sreberek, odznaczeń i garście monetek jest. Tak więc nie jest to chodzenie z kijem za złomem tylko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 8:48
~ace 150 napisał(a): Ja już koło pięciu lat chodzę. Może często nie chodzę ale parę sreberek, odznaczeń i garście monetek jest. Tak więc nie jest to chodzenie z kijem za złomem tylko.
czyli twój skarb jest wyceniony na 60 zł to kiedy kij na baterie się zwróci?za 40 lat ?? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 8:50
~ napisał(a): Do tej ceny dorzucasz jeszcze żonę by robiła lody na żądanie.
ty to może daj na luz jak ta twoja żonka jest taka nieudolna jak ty to lepiej niech w domu zostanie :P a ty lody będziesz robił :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~grzess niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 11:32
Ale piszecie farmazony,czytać się nie chce.Nie wypowiadajcie się w taki sposób , jak chcesz loda to do lodziarni lub do burdelu się bujnij.Pozdrawiam.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ace 150 niezalogowany
23 sierpnia 2016r. o 5:25
Za sprzęt już mi się dawno zwróciło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
23 sierpnia 2016r. o 8:19
~ace 150 napisał(a): Za sprzęt już mi się dawno zwróciło.
a jaki masz ten kij na baterie może ja bym zmienił? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
87
#assassin nieaktywny
23 sierpnia 2016r. o 10:38
Jeżeli nie jesteście zainteresowani, nie zaśmiecajcie tematu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4000
#Dermound nieaktywny
23 sierpnia 2016r. o 22:49
Zna ktos kogos z georadarem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza