Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Wykopki wykrywaczem

~ktos niezalogowany
8 grudnia 2014r. o 11:35
domysla,m sie ze Twój sprzet to fisher ,duzo czytałem opini na temat róznych sprzetów ,a tu wiadomo przedział cenowy to w niektórych przypadkach "przepaść heheeh. Jak juz wspomniałem narazie mam za soba kilka wypadów mniej lub bardziej owocnych ,ale wszystko przede mną ,byly to masze okoliczne łaki ,lasy pola oczywiscie nie zasiane hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fisher niezalogowany
8 grudnia 2014r. o 11:49
planuję explorację okolic Chościeszowic a jak chcesz pochodzić trochę po terenach spolonej i rozebranej wioski to zapraszam nadal wyskakują ciekawe fanciki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ktos niezalogowany
8 grudnia 2014r. o 13:03
Mozemy sie umówić ,podaj jakis kontakt,moze bedzie ktos inny chetny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
8 grudnia 2014r. o 13:17
okolice LWÓWKA ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
8 grudnia 2014r. o 18:17
chetnie sie przyłącze poprosze o kontakt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2736
#immortalrider nieaktywny
8 grudnia 2014r. o 18:52
Jeśli byłby ktoś zainteresowany to mam do sprzedania raz użyty, profesjonalny GOLDEN MASK 3+ z gwarancją za 1700zł. tel. 664 412 488

Czasem na drodze spotykam prawdziwych szaleńców! Pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... ...czasem naprawdę trudno ich wyprzedzić!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12917
#infoSS nieaktywny
8 grudnia 2014r. o 22:33
szkoda że niemam sprzętu bo znam dobre tereny poniemieckie i lasy , gdzie raczej nikt nie chodzi ... ciekawe czy coś by sie tam znalazło ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 grudnia 2014r. o 23:04
Info gdybyś znał to byś się tym nie chwalił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza