Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wykopki wykrywaczem

8507
#aga2 nieaktywny
7 grudnia 2014r. o 21:32
~pat napisał(a):
aga2 napisał(a): wypożyczę garet 250 na kilka dni dwa razy używany :)


Co to jest garet 250?

prześwietla jajka czy są świeże ;) tylko trzeba dodać r i t mój błąd :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 grudnia 2014r. o 21:35
~pat napisał(a):
aga2 napisał(a): wypożyczę garet 250 na kilka dni dwa razy używany :)


Co to jest garet 250?



hahaha może nie wiedziec...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cwq niezalogowany
7 grudnia 2014r. o 23:37
też ostatnio sie interesowałem wykrywaczami, fajna zajawka, jak sie zdecyduje to do was dolącze :) i garret 250 to chyba najlepsza opcja dla poczatkującego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 grudnia 2014r. o 23:50
w polsce szukanie z wykrywaczem jest nielegalne, bo wszytsko co sie znajdzie trzeba oddac na policji, a nie daj boże znaleźć czesci od jakiejs broni wtedy to juz zawiasy na 2 lata lecą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
87
#assassin nieaktywny
8 grudnia 2014r. o 9:48
Ja posiadam Rutusa. Jeszcze nie biegałem zbyt dużo po terenie, ale jak będzie trochę cieplej to możemy się gdzieś wybrać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fisher niezalogowany
8 grudnia 2014r. o 11:06
Napisz coś więcej od jak dawna kopiesz
jaki sprzęt itd. to fajne i interesujące zajęcie ale i ryzyko wielkie chodzę na wykrywkę parenaście lat i nadal ziemia potrafi zaskoczyć uzbrojoną miną albo składzikiem amunicji .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ktos niezalogowany
8 grudnia 2014r. o 11:14
hej ,ja posiadam garretta euro ace, chodze od niedawna ale raczej militarka mnie nie interesuje ,choc nie powiem czasami cos wyskoczy mniej lub bardziej ineteresujacego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fisher niezalogowany
8 grudnia 2014r. o 11:24
garett to dobry sprzęcik na nasze warunki glebowe masz jakieś swoje dobre miejscówki bo ja schdziłem całą okolice łącznie z okolicą Grodzca choć napewno wiele ciekawych miejsc pominołem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.