Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie w Bolesławcu lub okolicy kupić ładną choinkę

~kupujący niezalogowany
18 grudnia 2015r. o 9:45
Czy ktoś może napisać telefon do Czernej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
18 grudnia 2015r. o 9:52
~kupujący napisał(a): Czy ktoś może napisać telefon do Czernej


dajcie spokój z Czerną , byłem w zeszłym roku brak wyboru, zostały same jakieś takie do niczego...kupiłem w b-c ale długo nie postała bo pewnie oddawana ścięta --- w tym roku mam swoja,która sam zetnę w lesie, zaklepana od lata, koszt 40zł :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 grudnia 2015r. o 11:26
pod galerią handlową
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ma niezalogowany
18 grudnia 2015r. o 11:40
Ja kupiłam w mrówce. Kaukazka 7 zł a świerk srebrzysty od 1m do 1.5m 25 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 grudnia 2015r. o 11:57
CNC napisał(a):
~kupujący napisał(a): Czy ktoś może napisać telefon do Czernej


dajcie spokój z Czerną , byłem w zeszłym roku brak wyboru, zostały same jakieś takie do niczego...kupiłem w b-c ale długo nie postała bo pewnie oddawana ścięta --- w tym roku mam swoja,która sam zetnę w lesie, zaklepana od lata, koszt 40zł :D

już jej nie masz bo ja już ją mam :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 grudnia 2015r. o 12:02
~klucz-nick napisał(a): w Nowogrodzcu przy nowych kamienicach od podwórka sprzedają ul Bolesławiecka.jak jedziesz od Lubania do Bolca na pewno nie przegapisz.

te choinki są z Czernej lokalizacja jak jedziesz z bolca w lewo zaraz za anabelą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 grudnia 2015r. o 15:36
No interes życia! Do Czernej po choinkę za 40 bo w Bolcu takie są po 50.ekonomiści w tym bolcu jak cholera
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 grudnia 2015r. o 15:45
~ napisał(a): No interes życia! Do Czernej po choinkę za 40 bo w Bolcu takie są po 50.ekonomiści w tym bolcu jak cholera

tak tylko w bolcu choinki wycięte z miesiąc temu co przywożą z Holandii a w Czernej i nie tylko wybierasz i Pan ścina świeżutką :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.