Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Problem z ubraniami.

~LADY186 niezalogowany
17 grudnia 2014r. o 18:20
Witam dokonałam zakupu trzech rewelacyjnych czarnych żakietów w sklepie Sinsay. Dwa w obniżonej cenie co mnie jeszcze bardziej ucieszyło niestety nie na długo. Piorąc je zauważyłam, że dosyć mocno puszczają kolor. Sądziłam, że faktycznie z nowej rzeczy pewnie jakaś tam część koloru istotnie może zejść. Ku mojemu rozżaleniu okazało się że pranie nic nie dało i kolor dalej schodzi. Ze wszystkich trzech żakietów. Rozumiem że z jednego ale ze wszystkich?! Całe szczęście, że w pracy nie miałam potrzeby, żeby żakiet zdjąć bo chyba bym się spaliła ze wstydu. Nie dość że ja byłam cała "brudna" to moja biała bluzka skończyła w koszu na śmieci. Czy ktoś z was też miał taką niemiłą przygodę z rzeczami z tego sklepu? Oczywiście mogę je reklamować i to zrobię chociaż jest mi strasznie żal ponieważ żakiety są śliczne, wygodne świetnie uszyte, po prostu rewelacja gdyby nie fakt ze w dalszym ciągu puszczają kolor pomimo prania i płukania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ada niezalogowany
17 grudnia 2014r. o 19:28
To nie problem sklepu, tylkl miejsca produkcji. Spróbuj dawny sposób; wypłucz w roztworze z octu, wywietrz i noś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~LADY186 niezalogowany
17 grudnia 2014r. o 19:33
Znam ten sposób i go wykorzystałam niestety żadnych efektów :| Nie mam pretensji do sklepu bo to nie wina Pań tam pracujących czy kogoś tam. Po prostu ciekawi mnie czy ktoś jeszcze miał taki problem za zakupionymi tak ubraniami bez względu czy to spodnie bluzka czy cokolwiek.
Miała, nadzieję iż ocet pomoże ale niestety nic kompletnie to nie dało. Nawet zła nie jestem tylko strasznie mi żal bo żakiety są rewelacyjne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~LADY186 niezalogowany
17 grudnia 2014r. o 19:37
miałam nadzieję że jak coś kupię w porządnym sklepie to mi posłuży a tu taki pech
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 grudnia 2014r. o 20:42
Ja miałam ten problem z butami zakupionymi w CCC. Oczywiście reklamacja nie uwzględniona, bo w karcie gwarancyjnej było zaznaczone, że te buty mają prawo farbować. Niestety-ja się spaliłam ze wstydu, gdy u znajomych zdjęłam buty z nóg. Buty za 200zł a Pani sprzedająca oznajmiła, że mam jedno wyjście: zastosowanie preparatu "kolor-stop", który nie zadziałał. Mam nadzieję, że Twoja sprawa zostanie rozwiązana pomyślnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 grudnia 2014r. o 20:49
~ napisał(a): Ja miałam ten problem z butami zakupionymi w CCC. Oczywiście reklamacja nie uwzględniona, bo w karcie gwarancyjnej było zaznaczone, że te buty mają prawo farbować. Niestety-ja się spaliłam ze wstydu, gdy u znajomych zdjęłam buty z nóg. Buty za 200zł a Pani sprzedająca oznajmiła, że mam jedno wyjście: zastosowanie preparatu "kolor-stop", który nie zadziałał. Mam nadzieję, że Twoja sprawa zostanie rozwiązana pomyślnie



a jam mam buty za 4 dyszki i nic nie farbuje,nie łudzcie sie że drogie to dobre może kiedyś tak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 grudnia 2014r. o 21:05
~LADY186 napisał(a): miałam nadzieję że jak coś kupię w porządnym sklepie to mi posłuży a tu taki pech


Niestety nie jest to porządny sklep, mam dwie koszulki z tego sklepu, średniej jakości..Zwykła sieciówka..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~### niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 9:46
~LADY186 napisał(a): miałam nadzieję że jak coś kupię w porządnym sklepie to mi posłuży a tu taki pech


To nie pech, ciuchy w tym sklepie nie są najlepszej jakości, przekonałam sie o tym nie raz. Ale czego można się spodziewać po takich niskich cenach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza