Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
HALOTAXI !
~ niezalogowany
23 grudnia 2014r. o 15:10
~ napisał(a): Kłamstwo. niestety Pan powiedział więcej niż 10zł w mieście.
prosze przybliżyc sytuacje, jesli taka miala miejsce należało rzucic 10 zł w ten klamliwy i pazerny pysk i przypomniec o reklamie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszczuch niezalogowany
23 grudnia 2014r. o 19:29
też zapłaciłem ponad 10 zł za kurs po Bolesławcu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
24 grudnia 2014r. o 9:23
ja także zapłaciłem ponad 10 zł za kurs po Bolesławcu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8698
#felekglina nieaktywny
24 grudnia 2014r. o 11:43
to ile do Trzebienia dowiemy się wreszcie ??????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 grudnia 2014r. o 13:30
felekglina napisał(a): to ile do Trzebienia dowiemy się wreszcie ??????????
panie felku, jak widać oszukują ludzi na potęge, lepiej wziac sie normalnie z kims dogadac niz z fałszywymi pseudotaksówkarzami sie potem kłocic, bo powie jdno a na miejsscu zmieni wersje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
24 grudnia 2014r. o 15:09
najgorzej w.k.u.r.w.i.a mnie jeden taksiarz z drugim jak mi pieprzy ,żebym się pośpieszył pod sklepem, pod znajomym czy cpn-em . Przecież licznik ma włączony i mu płace więc o co chodzi ?


Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~felixx niezalogowany
25 grudnia 2014r. o 18:23
~artek napisał(a): Zapisz sobie nr w telefonie i nie bedzie ciężko wybrac, czy nie wpadłes na to..


Tu nie chodzi o mnie kolego, ja to wiem! Ale bardzo kiepski "markjetyng" z tym skomplikowanym numerem, jak ktos zapyta. To jest chyba numer komorkowy i chyba nie jest to korporacja a komorke odbiera szofer osobiscie. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 grudnia 2014r. o 18:29
~klucz-nick napisał(a): ja z taxi nie korzystam jeżdze po pijanemu.


typowy buraczany cysterniak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.