Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Odchodzi era pracodawcy
~ niezalogowany
31 grudnia 2014r. o 15:45
chyba sponsorzy ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 grudnia 2014r. o 16:29
~ napisał(a): Falco nie wiem czy czytałeś jak najmłodszy wiekiem w ostatnich wyborach obciął kasę preziom w spółce miasta (niegdyś będący w peło i usuniety)Obecnie jest prezydentem lub burmistrzem miasta na S.

oczywiście że czytałem :)

Skornie...dla Ciebie jak widzę nadal jest ważne co innego niż fakt wyjścia do mieszkańców :)
zapytam jednak o coś chociaż nie wiem do końca czy cokolwiek takiego stoi na bolesławieckim Rynku (nie wiem bo całe wieki na nim nie byłem :) )
jeśli stoi tam krzak bo coś takiego stało tam w ubiegłych latach a szumnie zwane ''choinką'' to czy Roman ją kupił? :D

otóż nie bo to kupiłeś Ty ,ja i setki innych ''Kowalskich'' z tej zapyziałej dziury...
dosiego ... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
31 grudnia 2014r. o 18:07
Odchodzi era pracodawców? Bzdura! Nalezy sobie uświadomić że to nie pracodawcy okradają pracowników. Zarabiajac 2000 brutto na reke dostaniesz niecale 1500 czyli ponad 500 zabierze Ci rząd, za nic, tylko za to ze pracujesz a póżniej.... Każda juz raz opodatkowana złotówka jest znowu opodatkowana przy zakupach i to w niektórych przypadkach kilkukrotnie... Im więcej chce Ci dać Pracodawca tym więcej wydziera, kradnie Ci rząd, na zegarki, kolacje, limuzyny, przeloty do Zimbabwe... Słowem wielkie marnotrastwo Twoich pieniedzy i pieniedzy Pracodawcy. Pamietajmy tez że otworzyć firme jest łatwo - utrzymać trudniej. Pracodawcy maja gigantyczne obciazenbia i aż dziw że to sie kreci jakoś... Gdyby chcieć na 100% uczciwie względem państwa to pół roku i każda firma leży. Więc Szanowna Redakcjo, proszę przemyśleć zanim znowu napiszecie takiego baboka na zlecenie głupawych urzędników, pasożytów na zdrowym organiźmie gospodarki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 grudnia 2014r. o 22:48
Ani Polsce ani Bolesławcowi nie jest potrzebna ani era pracodawcy ani era pracownika tylko era zdrowej gospdarki i zdrowego rozsądku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
31 grudnia 2014r. o 22:50
falco napisał(a): Skornie...dla Ciebie jak widzę nadal jest ważne co innego niż fakt wyjścia do mieszkańców :)
zapytam jednak o coś chociaż nie wiem do końca czy cokolwiek takiego stoi na bolesławieckim Rynku (nie wiem bo całe wieki na nim nie byłem :) )
jeśli stoi tam krzak bo coś takiego stało tam w ubiegłych latach a szumnie zwane ''choinką'' to czy Roman ją kupił? :D

otóż nie bo to kupiłeś Ty ,ja i setki innych ''Kowalskich'' z tej zapyziałej dziury...
dosiego ... :D


Widziałes gdzieś tu moje zachwyty nad jakimś krzakiem? Bo póki co, ja widze twoje nad bigosem. Najlepiej niech "wychodzą do mieszkańców" za swoje pieniądze. Rozumiem jednak, że to jeden z przejawów twojego zachwytu prezedentem-gejem. Cokolwiek by nie zrobił, będzie najlepszy, bo nie jest katolem. ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11624
#dziadek nieaktywny
1 stycznia 2015r. o 9:47
A płace?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 stycznia 2015r. o 10:12


nowy rok i ...od nowa ''polska ludowa'' ;)
nie pisze że zachwycasz się nad krzakiem ale i też nigdzie nie napisałem że wzbudził mój ''zachwyt'' gar bigosu :D
nie ''zachwyca mnie również ''prezydent -gej'' tylko jego gest i nieważne czy za swoje czy miejskie pieniążki to zrobił...
co zrobił bolesławiecki ''prezydent -nie gej'' :D
w swojej katolickiej dobroduszności dla ''po pierwsze mieszkańców''?
czy dlatego że nie wyszedł do mieszkańców jest lepszy od Biedronia?

życzę Biedroniowi jak najlepiej jak zapewne życzą mu tego mieszkańcy Słupska...oprócz jednej mieszkanki ;)

udanego roku Skornie :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 stycznia 2015r. o 11:07
falco napisał(a):

nowy rok i ...od nowa ''polska ludowa'' ;)
nie pisze że zachwycasz się nad krzakiem ale i też nigdzie nie napisałem że wzbudził mój ''zachwyt'' gar bigosu :D
nie ''zachwyca mnie również ''prezydent -gej'' tylko jego gest i nieważne czy za swoje czy miejskie pieniążki to zrobił...
co zrobił bolesławiecki ''prezydent -nie gej'' :D
w swojej katolickiej dobroduszności dla ''po pierwsze mieszkańców''?
czy dlatego że nie wyszedł do mieszkańców jest lepszy od Biedronia?

życzę Biedroniowi jak najlepiej jak zapewne życzą mu tego mieszkańcy Słupska...oprócz jednej mieszkanki ;)

udanego roku Skornie :)


Gościu - Biedroń - za cenę 0,5 tony kiszonej kapusty ma promocję Słupska za którą "normalny" Polak_katolik (jak to ujmuje jeden nawiedzony na tym forum) musiałby zapłacić równowartość co najmniej 10 000 razy więcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza