Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

POZ po 01.01.2015

~ niezalogowany
31 grudnia 2014r. o 16:28
Zielonogórskie "strachy na Lachy"! Wszystkie przychodnie będą otwarte bo nie zrezygnują z kasy. Dobrze że minister nie dał się zastraszyć !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4412
#Malinka1525 nieaktywny
31 grudnia 2014r. o 16:34
Dzwoniłam do Przychodni na Staszica żeby się zarejestrować na piątek i powiedzieli że bez problemu mogę przyjść.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
1 stycznia 2015r. o 9:45
nowy Rok i nowe,dodatkowe problemy....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolesławianka niezalogowany
1 stycznia 2015r. o 12:58
Wczoraj rano tylko trzy przychodnie miały podpisany kontrakt. Dziś tylko trzech lekarzy takich kontraktów nie podpisało:
JAROSŁAW TROJNAR PRAKTYKA LEKARZA RODZINNEGO
Elżbieta Rybińska-Skóra NZOZ Praktyka Lekarza Rodzinnego lek. med. Elżbieta Rybińska-Skóra
Franciszek Hertman NZOZ Praktyka Lekarza Rodzinnego lek. med. Franciszek Hertman.
Swojego lekarza POZ bardzo cenię za podejście do pacjenta i zaangażowanie - natomiast uczestniczenie w szantażu społeczeństwa polskiego pozostawia niesmak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
1 stycznia 2015r. o 13:07
po co bijesz piane,po co ten temat będzie jak będzie 2 lata do specjalisty,straszą cię te palanty ,a ty łykasz jak pelikan,nie widzisz że cięgle straszą ,a to tym a to tamtym,zajmij się zabawą życiem ,a nie chorowaniem,wyłącz tv włącz myślenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ramaj niezalogowany
1 stycznia 2015r. o 13:24
Dosyć tego, corocznego szantażu.Nie podobają sie warunki stawiane przez ministerstwo - mogą sobie poprowadzić praktykę prywatną.
Podoba mi sie,że znalazł sie pierwszy minister ,który próbuje skręcić kark korporacji.W kolejce czekają: górnicy ,sędziowie,nauczyciele,prawnicy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 stycznia 2015r. o 13:34
~klucz-nick napisał(a): po co bijesz piane,po co ten temat będzie jak będzie 2 lata do specjalisty,straszą cię te palanty ,a ty łykasz jak pelikan,nie widzisz że cięgle straszą ,a to tym a to tamtym,zajmij się zabawą życiem ,a nie chorowaniem,wyłącz tv włącz myślenie.

Bicie piany - 2 lata do specjalisty. No masz rację moja sąsiadka wpisała się w 3 kolejki do kardiologa. Tak byc powinno. Sami sobie gotujemy taki los. Inna sprawa jest taka że to w naszej mieścinie sa takie kolejki - dlaczego - nie wiem. Przykład Pulmunolog - u nas czas oczekiwania 3 miesiące w Zgorzelcu dostałam się po tygodniu.
Onkolog - u nas 2 tygodnie ( do tego do którego warto pójść znacznie więcej).
Wrocław - z dnia na dzień.
Wniosek z tego że u nas w mieście ni opłaca się kontraktów podpisywać bo ludzie pewnie za wizytę prywatną płacą lepiej.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 stycznia 2015r. o 13:51
136zł za jednego "zapisanego" pacjenta i mało. Przez 5 lat byłem raz (żona nie była wcale).
Jak potrzebuję prostej porady to w aptece więcej się dowiem.[img=1420116660_ap7ah4w.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza