Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jaki damski zegarek na rocznicę?

13137
#Luzik24 nieaktywny
7 stycznia 2015r. o 11:57
Wiem, że wśród użytkowników tego forum jest wiele kobiet :) Dlatego chciałbym skorzystać z tego faktu i podpytać o zegarek który planuję kupić dla mojej narzeczonej :) Myślałem o marce Tissot ze względu na wysoką jakość wykonania.

Mogę przeznaczyć na ten cel około 1000 zł. Kilka propozycji modeli które wpadły mi w oko:
http://www.zegarmistrz.com/TISSOT_T0232101611101_T_WAVE_ROUND_T0232101611101-3865.html
http://www.zegarmistrz.com/TISSOT_T0232102211700_T_WAVE_ROUND_T0232102211700-4138.html
http://www.zegarmistrz.com/TISSOT_T0522101603701_LADY_ROUND_T0522101603701-4333.html

Drogie Panie który wam się najbardziej podoba :) ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jadzia niezalogowany
7 stycznia 2015r. o 12:12
kochany szczesliwi czasu nie licza.
kup lepiej pierscionek :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
7 stycznia 2015r. o 12:28
Wybrałabym ten środkowy z racji koloru koperty i bransoletki.Pasuje do złotej i srebrnej biżuterii.Mam podobny i nie zamieniłabym go na żaden inny :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
7 stycznia 2015r. o 12:31
~jadzia napisał(a): kochany szczesliwi czasu nie licza.
kup lepiej pierscionek :)
lub łańcuszek ze srebra na szyję i rękę,a dlaczego ze srebra bo kobieta ze srebrem wygląda zawsze młodo.(kto dzisiaj Qrwa nosi zegarek?)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~na pewno zegarek? niezalogowany
7 stycznia 2015r. o 12:33
zegarek przypomina o upływającym czasie. Tylko bardzo młodej kobiecie wypada kupić zegarek.... Jeśli ma trochę więcej lat, niż 25, to taki prezent to nietakt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~olka niezalogowany
7 stycznia 2015r. o 13:24
Środkowy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
7 stycznia 2015r. o 14:52
Tissot to dobry wybór, też mam Tissota.
Ten srebrno złoty byłby fajny dla dojrzałej a ten czerwony pasek dla młodszej.
Proponuję ci poszukać sklepu z grawerem, np. Swiss, bo to fajny element do prezentu i wiesz że bejbe zegarka nie sprzeda :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
7 stycznia 2015r. o 14:54
Np. ja noszę zegarek :> ogólnie bardzo lubię zegarki na bransoletce dlatego myślę, że jeśli kobieta lubi nosić zegarek to fajny pomysł na prezent i też stawiam na ten środkowy :D z pierścionkiem jest dość ciężko utrafić może być za mały lub za duży (według mnie kolczyki też są fajnym prezentem albo bransoletka)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.