Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Pracodawcy C+E

~Pomarańczowobrązowy Głąbigroszek niezalogowany
8 czerwca 2018r. o 8:43
Dlaczego większość firm na tym portalu poszukujących kierowców "C,C+E" nie podaje nazwy firmy tylko nr tel.? Proste bo to dziadtransy i dorobkowicze, których wszyscy zainteresowani znają i zero zainteresowania. Myślą,że jak będą anonimowi to złapią jakiegoś naiwniaka. Śmiech na sali!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
8 czerwca 2018r. o 20:25
dziękuję ci szanowny pracodawco że płacisz 5000zł jałmuzny,dziękuję ci pracodawco że pozwalasz pojezdzić mi na magnesie lub na drugiej karcie żebyś mugł sie pławić w luxusach, a spierda-l-aj ty Qurwa twoja mać dziad transie nie możesz znalezć kierowcy to sam z-a-p-i-e-r-d-a-l-j żobaczysz jaki to cięzki kawałek chleba życzę wam dzisd transy plajty i kontroli Urzedu skarbowego i państwowej inspekcji pracy doczekam dnia twojego upadku.Qurwa wasza mać.dziady i tyle.dziady dziady i jeszcze raz dziady.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szkarłatna Fuksja niezalogowany
8 czerwca 2018r. o 23:29
Dobre klucznik!Żeby ich wszystkie żelastwa stanęły pod płotem na kołkach, tego im qurwa życze!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Hebanowy Styrakowiec niezalogowany
9 czerwca 2018r. o 1:39
Nie no ok dalej utrzymujcie lokalnych dziadtransow, jeździjcie za 5000zl , na magnesach i kij wie czym jeszcze . A dziadtransy przy wòdzie śmieją się z was. A wy co tylko poszczekacie jak zwykłe kundle na parkingu i przy szefie uszy skulicie i dacie się głaskać obietnicami lepszego jutra. Normalnie jesteście ludźmi bez honoru. Banda hipokrytów nic więcej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoszara Kanna niezalogowany
9 czerwca 2018r. o 2:15
klucznick napisał(a): dziękuję ci szanowny pracodawco że płacisz 5000zł jałmuzny,dziękuję ci pracodawco że pozwalasz pojezdzić mi na magnesie lub na drugiej karcie żebyś mugł sie pławić w luxusach, a spierda-l-aj ty Qurwa twoja mać dziad transie nie możesz znalezć kierowcy to sam z-a-p-i-e-r-d-a-l-j żobaczysz jaki to cięzki kawałek chleba życzę wam dzisd transy plajty i kontroli Urzedu skarbowego i państwowej inspekcji pracy doczekam dnia twojego upadku.Qurwa wasza mać.dziady i tyle.dziady dziady i jeszcze raz dziady.


A ja jestem zadowolony a jeżeli dla ciebie to jałmużna to nic na siłe a patrzac na twoje podejscie to pewnie juz znalazłeś nie jednego pracodawce z lepszymi warunkami, czekać tylko aż kolejny się na Szanownym Panu pozna a wtedy przyjdzie czas żeby podziękować i docenić płace kiedy wyniesie ona najniższą krajową
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kirowa Rudbekia niezalogowany
9 czerwca 2018r. o 6:57
Kluczniku szanowny załóż własną firmę transportową i pokaż jak należy ją prowadzić,jak opłacać pracowników itp. Wszyscy jesteśmy ciekawi jak Ci pójdzie. Ja pierwszy poproszę o zatrudnienie u Ciebie. Widać,że masz łeb na karku i byłbyś super pracodawcą. Kluczniku,prosimy. Klucznik,Klucznik!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kirowa Rudbekia niezalogowany
9 czerwca 2018r. o 6:58
Kluczniku szanowny załóż własną firmę transportową i pokaż jak należy ją prowadzić,jak opłacać pracowników itp. Wszyscy jesteśmy ciekawi jak Ci pójdzie. Ja pierwszy poproszę o zatrudnienie u Ciebie. Widać,że masz łeb na karku i byłbyś super pracodawcą. Kluczniku,prosimy. Klucznik,Klucznik!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
9 czerwca 2018r. o 12:16
~Kirowa Rudbekia napisał(a): Kluczniku szanowny załóż własną firmę transportową i pokaż jak należy ją prowadzić,jak opłacać pracowników itp. Wszyscy jesteśmy ciekawi jak Ci pójdzie. Ja pierwszy poproszę o zatrudnienie u Ciebie. Widać,że masz łeb na karku i byłbyś super pracodawcą. Kluczniku,prosimy. Klucznik,Klucznik!!
jeżeli jesteś z branży ,jeżeli?to dobrze wiesz że można zapłacić więcej jak nędzne 5000,jeżeli np we wrocławiu są firmy które na dzień dz mogą płacić 6500-7000,to dlaczego tu nie można?jeżeli słyszę że 5000 to jest dużo to pytam się ile tj mało?nie doczekasz dnia kiedy ewentualnie mógłbym cię zatrudnić ,bo partaczy i fryzjerów nie zatrudniam.nawet do sprzątania kibla trzeba mieć predyspozycje i zamiłowanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.