Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zatrucie czadem przy Wybickiego
~Czytający niezalogowany
19 stycznia 2015r. o 21:19
"Pogotowie ewakuowało " ,a może zespół pogotowia,czyli np.ratownicy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 stycznia 2015r. o 21:25
Ciekawe jakie mieli ogrzewanie. Z czego sie to ulatniało?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 stycznia 2015r. o 21:38
Czujnik kosztuje kilka złotych https://www.facebook.com/316027608482403/photos/pb.316027608482403.-2207520000.1421699834./731363826948777/?type=3&theater
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Henryk niezalogowany
19 stycznia 2015r. o 21:45
Mi i mojej rodzinie (dziecko 6 miesięcy) czujnik za 100zł uratował życie. Po wezwaniu straży przeze mnie, stwierdzili, że rano raczej byśmy się nie obudzili. LUDZIE NIE ŻAŁUJCIE NA TEN CEL PIENIĘDZY!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dominika niezalogowany
20 stycznia 2015r. o 8:37
13.01.2010 roku w moim mieszkaniu stężenie czadu było tak wysokie że strażakom skończyła się skala w sprzęcie którym robili pomiar . Czad ulatniał się z włącznika światła i śmierdział jak gaz . ( tak wiem czad jest bezwonny) Straż pożarna wezwała na miejsce pogotowie gazowe które nie stwierdziło obecności gazu . Okazało się że sąsiad korzystał z nielegalnego ujścia kominowego. Prokuratura umorzyła śledztwo. Moja córeczka w tym dniu skończyła roczek . Dlatego czujniki mogą uratować nam życie - wtedy tego jeszcze nie wiedziałam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 stycznia 2015r. o 12:24
~ napisał(a): Zamist czego maja kupić nie używający alkoholu?
to było do posta w ktorym ktoś doradzał kupienie czujnika zamiast alkoholu, ale to usunięto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kaja niezalogowany
20 stycznia 2015r. o 13:06
Na Wybickiego mieszkają bardzo biedni ludzie. A czujnik kosztuje około 100 złotych. Dla nich wydatek 30 złotych to jedzenie na kilka dni. Muszą wybierac czujnik czy buty? Czujnik czy jedzenie? Czujnik czy lekarstwa? Co miesiąc. Po prostu ich na to nie stać. Weźcie to pod uwagę. Nie wiem na kogo akurat teraz trafiło, ale wiem ze nie każdy może kupic sobie czujnik.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 stycznia 2015r. o 14:20
też mam taki czujnik , jeden , chyba trza by więcej :) , no ale każdy musi pamiętać że taki czujnik jest sprawny od2do 6 lat , później już nie wykryje niestety , także jeśli ktoś ma to, co jakiś czas trzeba go sprawdzić czy jeszcze działa, nie wiadomo ile też na półce w sklepie przeleżał , no a tam jest chemia która po czasie wyparowuje ,lub jakoś znika.... na instrukcji pisze , to też lepiej kupić w pl , anie chiny :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza