Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zatrucie czadem przy Wybickiego
~Henryk niezalogowany
20 stycznia 2015r. o 17:37
~Kaja napisał(a): Na Wybickiego mieszkają bardzo biedni ludzie. A czujnik kosztuje około 100 złotych. Dla nich wydatek 30 złotych to jedzenie na kilka dni. Muszą wybierac czujnik czy buty? Czujnik czy jedzenie? Czujnik czy lekarstwa? Co miesiąc. Po prostu ich na to nie stać. Weźcie to pod uwagę. Nie wiem na kogo akurat teraz trafiło, ale wiem ze nie każdy może kupic sobie czujnik.

Na Wybikiego mieszkają biedni ludzie ????? zarty chyba jakieś hahaha Mieszkałem tam i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że to nie prawda :D.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 stycznia 2015r. o 17:47
~Kaja napisał(a): Na Wybickiego mieszkają bardzo biedni ludzie. A czujnik kosztuje około 100 złotych. Dla nich wydatek 30 złotych to jedzenie na kilka dni. Muszą wybierac czujnik czy buty? Czujnik czy jedzenie? Czujnik czy lekarstwa? Co miesiąc. Po prostu ich na to nie stać. Weźcie to pod uwagę. Nie wiem na kogo akurat teraz trafiło, ale wiem ze nie każdy może kupic sobie czujnik.



Co ty kobieto za bzdury wypisujesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~margarita niezalogowany
20 stycznia 2015r. o 22:09
droga szlachcianko Kaju,nie tobie oceniać czyjąś sytuację majątkową bo akurat mieszkam na wybicckiego i powodzi mi się bardzo dobrze ,a twój wpis może świadczyć tylko o twojej głupocie i ocenianiu ludzi po statusie majątkowym :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obużona niezalogowany
20 stycznia 2015r. o 22:25
a kim ty jesteś żeby oceniaać ludzi -czy kogoś stać czy nie stać na zakup czujnika
i pisać takie głupoty ,mieszkam na wybickiego i wypraszam sobie obrażanie kogo kolwiek wielmożna głupoto :> !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
20 stycznia 2015r. o 22:33
Nie można się nudzić mieszkając przy tej ulicy. Polecam ludziom lubiącym mocne wrażenia ;). Pioruny walące w budynki, ulatniający się czad i wiele innych atrakcji dla ludzi o mocnych nerwach :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 stycznia 2015r. o 15:31
~Kaja napisał(a): Na Wybickiego mieszkają bardzo biedni ludzie. A czujnik kosztuje około 100 złotych. Dla nich wydatek 30 złotych to jedzenie na kilka dni. Muszą wybierac czujnik czy buty? Czujnik czy jedzenie? Czujnik czy lekarstwa? Co miesiąc. Po prostu ich na to nie stać. Weźcie to pod uwagę. Nie wiem na kogo akurat teraz trafiło, ale wiem ze nie każdy może kupic sobie czujnik.


A NA JAKIEJ ULICY MIESZKAJĄ TYLKO BOGACI LUDZIE !! ?? Co to za TEORIA ??!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 stycznia 2015r. o 15:54
~ napisał(a):
~Kaja napisał(a): Na Wybickiego mieszkają bardzo biedni ludzie. A czujnik kosztuje około 100 złotych. Dla nich wydatek 30 złotych to jedzenie na kilka dni. Muszą wybierac czujnik czy buty? Czujnik czy jedzenie? Czujnik czy lekarstwa? Co miesiąc. Po prostu ich na to nie stać. Weźcie to pod uwagę. Nie wiem na kogo akurat teraz trafiło, ale wiem ze nie każdy może kupic sobie czujnik.


A NA JAKIEJ ULICY MIESZKAJĄ TYLKO BOGACI LUDZIE !! ?? Co to za TEORIA ??!!

Domeyki, Reymonta,Herberta,Niepodległośći itp.... :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiała Tunbergia niezalogowany
18 stycznia 2024r. o 13:52
~Henryk napisał(a):
Ktoś napisał: ~Kaja napisał(a): Na Wybickiego mieszkają bardzo biedni ludzie. A czujnik kosztuje około 100 złotych. Dla nich wydatek 30 złotych to jedzenie na kilka dni. Muszą wybierac czujnik czy buty? Czujnik czy jedzenie? Czujnik czy lekarstwa? Co miesiąc. Po prostu ich na to nie stać. Weźcie to pod uwagę. Nie wiem na kogo akurat teraz trafiło, ale wiem ze nie każdy może kupic sobie czujnik.

Na Wybikiego mieszkają biedni ludzie ????? zarty chyba jakieś hahaha Mieszkałem tam i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że to nie prawda :D.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza