Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Imiona

~ niezalogowany
23 czerwca 2015r. o 23:14
~Anonimowaaa napisał(a): Każdy ma swoje zdanie, ale po co od razu obrażać ludzi, którym podoba się coś innego niż tobie. Mi osobiście podobają się wymienione przez ciebie imiona, ale nie mam też nic od imion tradycyjnych. Moje zdanie brzmi: jak ci się coś podoba, to dobrze, rób tak żeby tego więc używać (w tym przypadku nadawaj dzieciom takie imiona), jeżeli nie, trudno, ale nie obrażaj ludzi tylko dlatego, że im się to podoba. ;)


Zgadzam się w 100% :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 czerwca 2015r. o 23:44
~ubawiona napisał(a): A pewna aktorka dała swojej córce na imię KOKO.
Koko to zdrobnienie od Konstancja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 czerwca 2015r. o 10:44
~ napisał(a):
~ubawiona napisał(a): A pewna aktorka dała swojej córce na imię KOKO.
Koko to zdrobnienie od Konstancja.

Kokonstancja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 czerwca 2015r. o 11:38
~ napisał(a):
~ubawiona napisał(a): A pewna aktorka dała swojej córce na imię KOKO.
Koko to zdrobnienie od Konstancja.
Co za bzdura, :D takie to zdrobnienie od Konstancji jak Mimi zdrobnienie od Marii,powymyślaja głupstwa i sie lansuję jakby było czym,nie widziała d.u.p.a słońca,w imieniu powinno być dwa razy 'k" jeśli chcemy zdrabniać na Koko a więc Konkstancja albo Konstankcja,zreszta,diabli wiedza,jedna bzdura i głupota.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zdziwiona niezalogowany
24 czerwca 2015r. o 19:39
~an napisał(a):
Poirytowany napisał(a):
Jeśli ktoś się śmieje z tych imion to jest nienormalny. Antonina to piękne imię podobnie jak pozostałe, które wymieniłeś.
Śmiać to się można z Kewina, Denisa, Williama, Jessicy ( nawet nie wiadomo jak to pisać ) i pozostałych tego typu. Te imiona to (...).


Rodzic Jessiki i Nicoli pewnie powiedziałby ci, że Tosia i Franek to okropne imiona i można się z nich tylko śmiać. Dla mnie na przykład okropne są imiona Sonia i Sara - kojarzą mi się głównie z psem.Zmoderowano 26.01.2015 godz.12:30 - powód: zbędne cytowanie (moderator)



Bo głupotą jest nazywać psy koty i inne stworzenia imionami ludzkimi.Kiedyś pewna pani zaczepiła moją mame i zapytała DLACZEGO NAZWALIŚCIE WNUCZKĘ SARA??PRZECIEŻ SĄSIAD MA PSA SARE mama odpowiedziała że o ile dobrze pamięta to ten sąsiad ma również konia BAŚKĘ i dokładnie tak nazywała się wnuczka tej Pani.Więc zgasiła wścibską kobitkę.Teraz na każdym kroku słyszy się że pies wabi się TOSIA ZUZIA KAZIO ITP.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2015r. o 0:34
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ubawiona napisał(a): A pewna aktorka dała swojej córce na imię KOKO.
Koko to zdrobnienie od Konstancja.
Co za bzdura, :D takie to zdrobnienie od Konstancji jak Mimi zdrobnienie od Marii,powymyślaja głupstwa i sie lansuję jakby było czym,nie widziała d.u.p.a słońca,w imieniu powinno być dwa razy 'k" jeśli chcemy zdrabniać na Koko a więc Konkstancja albo Konstankcja,zreszta,diabli wiedza,jedna bzdura i głupota.
Akurat, a pewnie w imieniu Aleksandra powinno być "O", żeby zdrabniać na Ola, albo Jerzy nie może być Jurkiem :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2015r. o 8:35
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ubawiona napisał(a): A pewna aktorka dała swojej córce na imię KOKO.
Koko to zdrobnienie od Konstancja.
Co za bzdura, :D takie to zdrobnienie od Konstancji jak Mimi zdrobnienie od Marii,powymyślaja głupstwa i sie lansuję jakby było czym,nie widziała d.u.p.a słońca,w imieniu powinno być dwa razy 'k" jeśli chcemy zdrabniać na Koko a więc Konkstancja albo Konstankcja,zreszta,diabli wiedza,jedna bzdura i głupota.
Akurat, a pewnie w imieniu Aleksandra powinno być "O", żeby zdrabniać na Ola, albo Jerzy nie może być Jurkiem :D
Oczywiści,i owszem w tych imionach to akurat zdrobnienia pochodzą od ruskiej cyrylicy tak jak pewne odmiany i pisownie polskie stamtąd mające żródło jak np burza przez rz bo się odmienia na r po rusku,a takie wymyślanki w stylu koko,mimi,fini itp to głupota i fanaberie tak można drobne zwierzątka nazywać a nie ludzi,bo niech mi ktoś wytłumaczy jakim zdrobnieniem od Moniki jest Buba?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~normalna ewa niezalogowany
9 lipca 2015r. o 14:40
najpiękniejsze imie dla dziewczynki :tosia zosia hania a dla chłopca jan bonifacy oraz teodor
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza